Reklam

Daire Testere Nedir?

Daire Testere Nedir?

Daire Testere Nedir?
Daire Testere Nedir? reklam
Bu içerik 120 kez okundu.
Reklam

 

Beton daire testeresi, yol testerelerinin ulaşamadığı ancak 150 mm'den daha derin testere gerektiren alanlarda kullanılabilen, elde tutulan bir makinedir. Blok işleri ve beton duvarları kesmek için son derece yararlı olan 275 mm derinliğe kadar kesmek için bir el testeresi ile birlikte kullanılabilirler. Daire testere, beton boruları, tuğlaları, duvarları ve zeminleri kesmek için de idealdir.

Boruların veya betonun fazla kesilmesini ve hasar görmesini önlemek için hassas kesim için de kullanılırlar. Bir daire testere, taş, granit, mermer, cam ve akrilik dahil olmak üzere her türlü sert malzemeyi kesebilir.

Daire testerenin faydaları

Hassas – daire testere ile kolayca köşeler ve dik açılı kesimler yapılabilir

Portatif – alanın dar olduğu ve daha büyük makinelerin kullanılamadığı yerlerde daire testere, dar alanlarda kullanılabilecek kadar kompakt ve portatiftir

Güçlü - daire testere 275 mm derinliğe kadar kesim yapabilir

Temiz kullanım – daire testereler bıçağı serin tutmak için suyla birlikte kullanılır ve ıslak bıçaklar çok fazla toz oluşturmadığından çok daha temiz bir kesme yöntemidir.

Daha az yaralanma - bir daire testerenin bıçağı dişli yerine çarpılır ve aşındırıcı kenar, sert bir yüzeye sürtünme oluşturarak çalışır. Cilt yumuşaktır ve bu nedenle bir bıçağın dişleri tarafından yakalanıp kesilmek yerine tümseklerden sekebilir.

Dayanıklı - Bir daire testere, bir daire içinde dönen bir bıçakla çalışır. Diğer beton kesiciler titreşir ve bu da makinenin dişlerini daha hızlı aşındırabilir.

Kar-Tes Daire Testere İşlerinde Uzmandır

Unutmayın, Kar-Tes Kesici Takımlar kurulduğu 1981 yılından bu yana, şerit testerelerden daire testerelere kadar metal kesim ve işleme uygulamalarında sektöre yenilikçi, tecrübeli ve güçlü bakışıyla yön verir; daima Dünyanın en iyi markalarını beğeninize sunar.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık