Kadıköy Masöz

Kadıköy Masöz

Kadıköy Masöz
Kadıköy Masöz reklam
Bu içerik 308 kez okundu.
Reklam

Kadıköy Masöz tarafından yapılan profesyonel masajların çoğunun amacı arz –talep ilişkisine bağlı olarak ağrı dindirmek olmaktadır. Ancak masaj sadece meydana gelen ağrıları dindirmek amacı ile değil aynı zamanda ruhu iyileştirmek, rahatlamak, gevşemek, cilt bakımı, şişkinliği gidermek gibi birçok amaç içinde kullanılır.

Masajın düzenli ve doğru yapılması halinde hem kalıcı sonuçlar alınır hem de en doğal yoldan sonuç alma imkanı sağlanır. Masajın tekniği doğru uygulandığı takdirde aynı zaman da tedavi edici özelliği de bulunmaktadır. Özellikle ağrılı hastalıklar da ya da felç gibi kasları ilgilendiren hastalıklar da destek olarak yaptırılan masaj süreci daha kısa sürede tamamlamanızı sağlayarak aynı zaman da kaslarınızın gevşeyip, rahatlamasını da sağlar.

Aynı zamanda sporcular genellikle kadıköy masöz olarak antrenmandan önce ve sonra da masaj yaptırarak vücutlarına destek sağlarlar. Spordan önce yapılan masaj kaslarınızın gevşemesine, kan akışınızın hızlanmasına yardımcı olurken spordan sonra yapılan masaj yorgunluğunuzu daha kısa sürede atmanıza yardımcı olur.

Kadıköy Masöz sadece bunlarla sınırlı kalmayıp aynı zamanda cilt bakımında da kullanılır. Yüze yapılan bakımdan sonra uygulanan masaj hücrelerin yenilenmesine destek olur. Bu sayede cilt daha canlı, sağlıklı, parlak bir görüntüye sahip olur.

Selülit masajı ile birlikte özellikle bacaklarınızda meydana gelen selülitlerden herhangi bir kimyasal ya da ışın kullanmadan kurtulabilirsiniz. Bu sayede hem sağlığınız etkilenmemiş hem de bacaklarınız kusursuz bir görüntüye kavuşmuş

Eski bir Türk geleneği olan hamamda en sık kullanılan kese köpük masajı tekniği cildinizin tazelenmesi ve tüm ölü hücrelerden arınarak sağlıklı bir görünüme kavuşması için etkili bir yöntemdir.

Zamanla kir, ter gibi etmenlerle cildinizin hava alması zorlaşır. Gözeneklerin kapanması, hem kış hem yaz aylarında farklı sebeplerle kaçınılmaz olur. Gözeneklerin kapanması ile birlikte yeterli temizlik rutin duş ve banyo ile sağlanamaz ve yaptığınız bakımların etkisi boşa gider.


Kese köpük masajında amaç tüm vücutta gözeneklerin açılarak cilt tabakasının en üst kısmında bulunan ölü deriden uzaklaştırılması ve eski sağlıklı haline kavuşmasıdır.

Düzenli olarak uygulanan ovma ve köpük masajının cildiniz için birçok fayda sağladığı ve parlak ve sağlıklı bir görünüm kazandırdığı bilinmektedir. Tüm vücudu ovmak cildinizin nefes almasına ve oksijenle beslenmenize yardımcı olur.


Bu tedavi, yaz aylarında güneşten kaynaklanan leke problemini önlemeye yardımcı olur. Kalın ve kapalı giyinirken cildimizin kış aylarında nefes alması zordur. Sağlıklı bir cilt için ön koşul, cildin kolayca nefes almasıdır.

Bu, düzenli aralıklarla ovma ve köpük masajı yapılarak elde edilebilir. Akne ve iltihaplanma gibi cilt problemleri ve saç foliküllerindeki problemler iyi bir ovma ve köpük tedavisi ile azalabilir. Ovalama ve köpük masajından sonra cildinizin parlak ve sağlıklı görünümü ile tazelenmiş hissedeceksiniz!

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
Burak Kalfa  Kimdir?
Burak Kalfa Kimdir?