Deterjan Pazarı Sadece Marka Değil Perakende Satış Alanı!

Deterjan Pazarı Sadece Marka Değil Perakende Satış Alanı!
Deterjan Pazarı Sadece Marka Değil Perakende Satış Alanı! reklam
Bu içerik 230 kez okundu.
Reklam

 

Sadece bir marka olarak değil, satış stratejisi, temizlik verimliliği ve üretim piyasasındaki ihracat politikaları alanında da anılmak isteyen Anakim kimya şirketi, bu alanda verdikleri yoğun emekten bahsetti. Emek, azim ve disiplinle bugünlere geldiklerini açıkladı.

Dijital Pazarlamada Çağı Yakaladık!

2019 yılında geçirilen bir iş kazası sonucunda şirketin kendi bünyesinde yeniliklere gitmesi ve 17 yıllık emeklerinin hakkını vermeleri gerektiğini gördüklerini açıklayan ekip, bu alanda daha verimli çalışmaya azim ettiklerini söyledi. Eski ve yeni müşterileri için yoğun çalışarak artık mobilde de semtlerde de temizlik ürünlerini satışa sunduklarını, geniş bir satış alanıyla hizmet sektöründe büyük bir yer kaplamak istediklerini açıkladı.

Firma perakende alanda satış yaparken, markasının en güzel şekilde temsil edilmesi için ürünlerini daima verimlilik testinden geçirmekte, deterjanpazari.com üzerinden de tüketiciyle toplu ya da tek satış olarak sunmakta. Üretim her zaman yerinde ve ihtiyaç duyulan yerde satışa çıkarılmakta.

Evinizin Temizlik Markası Deterjan Pazarı

Evinizin temizlik markası olacak Anakim, özel üretim stratejileri ve verimli temizlik özellikleriyle yeni katagorileri de markasına ekliyor. Kişisel hijyen ürünleri, plastik ve kağıt üretiminde de karşınıza çıkacak marka, her evin, iş yerinin ve  otomobilin aklına gelecek bir marka olmayı hedefliyor.

Online satış alanında da hizmet vererek, hızlı ve pratik ulaşım alanlarını her zaman genişletiyor, tüm Türkiye’nin bir numarası olma yolunda ilerliyor.

https://www.deterjanpazari.com/

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık