Ekonomik Pet Taksi

Ekonomik Pet Taksi
Ekonomik Pet Taksi reklam
Bu içerik 418 kez okundu.
Reklam

 

 

Ailemizin en değerli üyelerinin başında gelen minik tüylü dostlarımızın gerek şehir içi gerekse de şehirler arası ulaşımı eğer özel aracınız yoksa her zaman karşılaştığınız en büyük problemlerden birisi olmaktadır. Bunu farkında olan pet taksi firmamız bu büyük probleminizi hem ekonomik hem de konfor içerisinde çözmektedir. Artık sevimli dostlarınızı veterinere götürürken ya da tatilinizde yanınızda olmasını istediğinizde onları olumsuz koşullarda ve uyuşturarak taşımanıza gerek yok.

 

Ekonomik Hayvan Taşımacılığı

 

2019 yılından bu yana hayvan dostlarına en iyi hizmeti sunan firmamız aynı zamanda bütçe dostu hizmet seçenekleri ile evcil hayvan dostlarına çifte kazanç sağlamaktadır.

 

Kendilerine özel alanlarda seyahat eden ve diğer hayvanlarla herhangi bir temas içerisinde olmadan konforlu bir şekilde seyahat etmenin keyfini yaşayacak olan sevimli dostlarınız aynı zamanda bu seyahatleri ile sizlerin bütçelerini de zorlamayacak.

 

Evcil hayvan taşıma sistemlerinde ki gelişmeleri her zaman yakından takip etmemiz sayesinde hem minik dostlarımızın hem de sahiplerinin güvenlerini her zaman hak etmekteyiz.

 

Ekonomik paketimiz ile can dostlarının şehir içi veya şehirler arası yolculuklarını planlayan müşterilerimizin en az bir gün öncesinde bizlerle iletişime geçmeleri ve kendileri için en uygun olan güzergahı seçmeleri konforlu bir seyahat için yeterli olacaktır.

 

Önceden belirlenmiş rotalar ile hizmet verdiğimiz bu paketimizde sevimli dostlarınızı aynı aracı diğer dostları ile paylaşmaktadır. Ancak yolculuk sırasında kendilerine özel olarak ayrılmış alanlarda güven ve huzur içerisinde yolculuklarını tamamlamaktadır.

 

Can dostlarınıza bu seyahatlerinde eşlik eden bakıcıları ise gerekli tüm eğitimlerden geçerek sertifikalarını tamamlamış ve alanlarında uzman kişilerden oluşmaktadır. Bu sebeple de özellikle şehirlerarası yolculuklarında ki uzun süreleri seyahatlerinde ihtiyaçları olan her şey profesyonelce ve titizlikle karşılanmaktadır.

 

Neden Bizi Seçmelisiniz?

 

Hayatınızda ki en önemli dostlarınızın başında gelen ve can dostlarımız olan kedi, köpek gibi evcil hayvan nakli işi her zaman problemli olmaktadır. Eğer sizler de bu durumdan çok yorulmuş ve artık hak ettikleri seyahat deneyimini yaşamaları gerektiğini düşünüyorsanız o zaman ilk seçeneğiniz biz olmalıyız.

 

Bunun en büyük sebebi ise hem hayvanları çok sevmemiz hem de onların en iyisini hak ettiklerini bilmemizdir. Can dostlarınızın ne kadar önemli olduğunu bilen firmamız onların huzur ve güven içerisinde seyahatlerini tamamlamaları için her şeyi düşünmektedir. Sevimli dostlarınızın güvenlikleri de en az konforları kadar önemli olmaktadır. Bu sebeple onların seyahatlerini güven içerisinde ve sağlıkla tamamlamalarını sağlamak için tüm seyahatlerini en ince detaylarına kadar planlamaktayız.

 

Kullandığımız tüm ekipmanlar ve araçlar sevimli dostlarımızın rahat ve güvenli bir yolculuk yapabilmeleri için özel olarak seçilmiş ve düzenlenmiştir. Bunların yanında her zaman alanında uzman ve gerekli eğitimlerini tamamlamış çalışma arkadaşlarımız ile sizlere ve can dostlarınıza hizmet vermekteyiz. Tüm bu özelliklerimizin yanında hayvan dostlarının bütçelerini de düşünerek sizler için ekonomik paketler sunmaktayız.

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
Burak Kalfa  Kimdir?
Burak Kalfa Kimdir?