Dilek Pastanesi Sahibi Yiğit Yazıcı: “Doğal Tatlılar Yararlı”

Dilek Pastanesi Sahibi Yiğit Yazıcı: “Doğal Tatlılar Yararlı”
Dilek Pastanesi Sahibi Yiğit Yazıcı: “Doğal Tatlılar Yararlı” reklam
Bu içerik 613 kez okundu.
Reklam

 

Dilek Pastanesi Sahibi Yiğit Yazıcı ‘’Doğal hammadde ’den üretilen tatlılar insan sağlığı için fayda sağlamaktadır. Dünyada hiçbir şey doğal ve organik ürün yerini tutmaz çünkü insan sağlığı tüketilen besinler ile desteklenmektedir.’’ dedi.

Dilek Pastanesi sahibi Yiğit Yazıcı, ‘’Fakat unutmamak gereken bir şey var %100 organik ve doğal bile olan besinlerin fazla tüketilmesi insan sağlığı için tehdit oluşturabilir.’’ Şeklinde konuştu.

Doğal Tereyağı Tüketimi Faydalı 

Tereyağının kalsiyum açısından oldukça zengin olduğunu belirten Yiğit Yazıcı, “Tereyağı, kemiklerin güçlenmesinde ve gelişiminde oldukça faydalı olduğu gibi, iltihap giderici özelliği de bulunmaktadır. Geçirdiğimiz bu zor dönemlerde bulaşıcı hastalıklara karşı vücut direncini de güçlendiren tereyağı, bağışıklık sistemini önemli oranda güçlendirmektedir” dedi.

Doğal ürünlerden yapılan Tatlının faydaları

 

Doğal ürünlerden yapılan tatlıların faydalı olduğunun altını çizen Yiğit Yazıcı, “Doğal ürünlerden imal edilen tatlılar beyin fonksiyonlarının çalışmasına yardım ettiği gibi, düşük tansiyon problemini de çözer. Doğal olmayan maddeler kullanılarak imal edilen tatlıların sağlık için zararlıdır ancak doğal yollarla üretilen tatlılar sanılanın aksine sağlığa son derece yararlıdır” dedi.

 

Online Pasta Sipariş

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
Burak Kalfa  Kimdir?
Burak Kalfa Kimdir?