En Çok Satan Davetiyeler

Paylaşmak insan doğasının bir gerekliliğidir. Kimi zaman elinde bulunan yiyecek, kimi zaman içilen su, kimi zamanda hayat.

En Çok Satan Davetiyeler
En Çok Satan Davetiyeler v
Bu içerik 188 kez okundu.
Reklam

Paylaşmak insan doğasının bir gerekliliğidir. Kimi zaman elinde bulunan yiyecek, kimi zaman içilen su, kimi zamanda hayat. Bir kadın ve bir erkek belli bir süre vakit geçirdikten sonra ömür boyu mutluluğu paylaşmak isteyebilirler ve bunu düğünle tüm dünyaya ilan ederler. Çiftler hayatlarını birleştirdikleri bu merasime sevdikleri insanlarında şahitlik etmesini ve bu ana ortak olmasını isterler. Düğün merasimine davetse davetiye ismi verilen özel bir mektupla yapılır. Bu mektubun içeriğinde düzenlenecek düğün töreninin yeri, gelin ve damadın kendi isimleriyle beraber anne babasının ismi ve çağrı metni yer alır.

Düğün Davetiyesi Seçimi Nasıl Yapılır?

Düğün davetiyesi seçimi için çiftlerin ciddi bir zaman ayırmaları gerekir çünkü bu süreç sanıldığı kadar kolay değildir. Davetiye tercihi yapılırken gelin ve damat adaylarının baş başa olması hem sürecin kısa sürmesi hem de kafa karışıklığı yaşanmaması en doğru olandır. Bu sayede çiftler birbirini daha fazla dinleme fırsatı yakalar ve birbirlerinin isteklerini daha kolay analiz edebilirler. Davetiye seçimi esnasında çiftlerin ortak noktada buluşması son derece büyük bir önem taşır. Bu sayede iki tarafı da tatmin etmesi mümkün olan bir davetiye modeli seçilebilir. Düğün davetiyesi seçerken dikkat edilmesi gerekenlerse şu şekilde;

  • Düğünün kapalı mı yoksa açık bir ortamda mı yapılacağı
  • Düğünün hangi mevsimde yapılacağı
  • Düğünde bir konsepte bağlı kalınıp kalınmayacağı
  • Gelinliğin tarzı

Çiftler tüm bu etkenlerle uyumlu bir davetiye seçmeye özen göstermelidir. Bunun yanından davetiyede uygun bir yazı fontunun kullanılması da önemlidir. Öte yandan davetiyeyi dış etkilere karşı koruyan ve aynı zamanda bir estetik katan zarfın, kaligrafiyle uygun olmasına adayların dikkat etmesi gerekir.

Davetiye Modelleri Nelerdir?

 

Davetiye modelleri renk, desen ve tasarımlarına göre ayrılır. Günümüzde yüzlerce farklı davetiye modeli çiftlerin tercihi için listelenmiştir. Adaylar zevklerine uygun olan seçeneği tercih edebilir. Çiftlerin aradıkları davetiyeyi bulmadıkları ya da seçeneklerin üzerinde uzlaşı sağlanamadığı durumlardaysa yeni bir tasarım talep edilebilir. Firmamız tarafından evelenecek olan çiftimizin davetiye için istekleri dikkatli bir şekilde dinlenerek tasarımlar kısa zamanda hayata geçirilir. Nisa davetiye binlerce farklı davetiye modeline her geçen gün yenilerini ekleyerek adaylara daha fazla seçenek sunmaktadır.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık