iPhone SE 3

iPhone SE 3
iPhone SE 3  hande
Bu içerik 259 kez okundu.
Reklam

Apple, SE serisi adında bütçe dostu bir iPhone modeli mevcut. Şirket, şu zamana kadar piyasaya iki model sundu. Ünlü teknoloji şirketi, şimdi üçüncü nesil modeli sunmaya hazırlanıyor. Bunu da beklentilere göre önümüzdeki yıl sürmesi ihtimali var.

Yakın zamanda konuyla alakalı bir rapor geldi. Rapora baktığımızda Apple iPhone SE 3 yakında deneme sürecine giriyor. Buna ek olarak çok sayıda satıcının yaklaşan iPhone SE modeli için bileşen sevkiyatına hazırlandığı bildirildi.

J.P. Morgan, son tahmininde iPhone SE 3‘ün 1,4 milyar düşük ve orta seviye Android kullanıcısını çekebileceğini söyledi. Buna ek olarak 300 milyon eski iPhone modeli kullanıcısını da himayesine alabileceğini iddia etti. 2022 mali yılı iPhone SE 3 satışları için tahminleri 30 milyon adede ve yıllık iPhone sevkiyatı beklentilerini bu yıldan 10 milyon daha yüksek olan 250 milyon adede yükseltti.

Cihazın 3GB RAM ile birlikte Apple A15 işlemcisi tarafından desteklenmesi bekleniyor. Plus varyantı ise 4GB RAM ile geliyor. Yonga seti telefona 5G bağlantı desteğini de sunuyor. Kamera bölümüne geldiğimizde, akıllı telefonun arka kısmında gelişmiş fotoğrafçılık özelliklerine sahip tek 12 Megapiksel kamera yer alıyor.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
Burak Kalfa  Kimdir?
Burak Kalfa Kimdir?