Abdulsamet Gödeoğlu Kaç Yaşındadır?

Abdulsamet Gödeoğlu Kaç Yaşındadır?

Abdulsamet Gödeoğlu Kaç Yaşındadır?
Abdulsamet Gödeoğlu Kaç Yaşındadır? hande
Bu içerik 225 kez okundu.
Reklam

Abdulsamet Gödeoğlu Kaç Yaşındadır?

Abdulsamet Gödeoğlu radyo televizyon ve sinema öğrencisi olan genç bir adamdır. Bu alanda yükselmek isteyen genç şimdiden kısa filmleri ile ilgi çekmeyi başardı. Kahramanmaraş’ta doğan Gödeoğlu, 23 yaşındadır.

Özel Beyza Lisesi mezunu olan genç daha sonra üniversite sınavına girdi ve çeşitli sebeplerden dolayı mezuna kaldı. Mezuna kalmasının ardından yurtdışında mimarlık okumaya gitti. Ancak sekiz ay eğitim gördükten sonra hayatını ve kariyerini bu yönde şekillendirmek istemediğine karar verdi.

Bu nedenle de Türkiye’ye dönerek radyo televizyon ve sinema bölümünü okumak adına Beykent Üniversitesi’ne başladı. Kısa sürede hızla yükselen genç isim bölümünden başarı ile mezun olmak ve filmleri ile hem adını duyurmak hem de örnek olmak istiyor.

Gödeoğlu Kısa Filmleri

 

Abdülsamet Gödeoğlu öğrencilik kariyerini başarılı bir şekilde devam ettiriyor. Şimdiden çektiği kısa filmler ile ileride ne kadar başarılı olacağını gösteriyor. 23 yaşında olmasına rağmen hayatı boyunca birçok insanla tanıştı ve çok sayıda yeri gördü.

Bu sayede de kültürel olarak zengin bir insan olduğu söylenebilir. Çocukluk hayallerini gerçekleştirmek adına birikimlerini daha da büyütmek ve bu birikimlerini insanlara aktarmak istiyor.

 Sektörde adını daha fazla duyurmak ve insanlara örnek olmak adına kaliteli kısa filmler ortaya koyuyor. Geleceğini bu yönde şekillendirmek isteyen genç isim ASG adını verdiği imajı ile farkını gösteriyor.

İnstagram =sametgodeoglu

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
Burak Kalfa  Kimdir?
Burak Kalfa Kimdir?