Hasta Yatağı Kullanımı

Hasta Yatağı Kullanımı

Hasta Yatağı Kullanımı
Hasta Yatağı Kullanımı hande
Bu içerik 349 kez okundu.
Reklam

Hasta Yatağı Kullanımı

Kullanışlı yapısı ve titiz tasarımı ile hasta yatağı modeli, hastalığın seyri sırasında oluşabilecek birçok sorunun ortadan kaldırılmasına yardımcı olur. Kendi kendine hareket edebilen, uzun süreli cilt ve sağlık sorunlarının hastaların altını ıslatmasını önleyen modeller, çeşitli medikal markalar tarafından titizlikle üretilmektedir. Her performans seviyesindeki hastaya ölçülemez faydalar sunan medikal hasta yatakları, aynı zamanda optimal fiyatlara sahiptir. Dilerseniz hasta yatağı kiralama seçenekleri de mevcuttur.

Kiralamak bazı durumlarda lazım olur iken bazı durumlarda daha maliyetli hale getirmektedir. Çünkü  geçici bir süre hasta yatağı ihtiyacınız var ise size hasta yatağını almaktan daha uygun fiyatta olacak. Fakat eğer hastanız yatalak ise ve sürekli yatması gereken kişiler için yatak satın almanız daha doğru bir karar olur. Bu, ilk bakışta size maliyetli gibi görünebilir ama genel anlamda çok daha kârlı bir alışveriş olacaktır. Tabiki burada önemli olan her zaman için hastanızın rahatça olması. Hürriyet medikal sitesinden ürünleri inceleyip sizde uygun olanı satın alabilirsiniz.

Hasta Yatağı Modelleri

Yatalak hastalar için hasta bakımı düşünülerek tasarlanan model, öncelikle elektrikle çalışmakta ve çeşitli hareketlerden kaynaklanan ek hasta sağlığı sorunları riskini ortadan kaldırmaktadır. Yatalak hasta yatakları için en uygun modeller arasında hava soğutmalı hasta yatağı seçeneği öne çıkıyor.

Dâhili hava akımı sayesinde hastanın vücudunu düzenli olarak hareket ettiren bir model, kan dolaşımının düzgün olmasına yardımcı olur. Hastanın yatakta hareket etmesini sağlayan ürünler, bası yarası adı verilen cilt problemlerinin oluşmasını engelleyerek hasta konforunu artırır. Elektrikli hastane yatakları, düşük enerji tüketimi nedeniyle ekonomiktir ve 24 saat prizde olarak kullanılabilir. 

Havalı Yatak Modeli 

Şişme hasta yatağı modeli, çeşitli sağlık sorunları nedeniyle tüm yatan hastalara uygun olarak özel üretilmiştir. İçerisi hava ile dolu olan yatak oldukça rahat ve yumuşak bir yapıya sahiptir ve hastanın vücut şekline uyum sağlar. Bu açıdan bakıldığında hasta için oldukça konforlu bir yatak seçeneği hastanın yatış sırasında kendisini rahatsız veya huzursuz hissetmesini engelleyecektir.

Şişme yatak modeli isteğe göre klozet olarak da kullanılabilmektedir. Klozet yatağı seçeneği, hastanın tuvaleti kullanmak için yataktan kalkma ihtiyacını ortadan kaldırarak, tedavi sürecini kolaylaştırır.

Elektrikli Yatak

Elektrikli otomatik hasta yatakları, hem geçici hem de kalıcı sağlık sorunları için kullanılabilecek ürünlerden biridir. Elektrikli hastane yatağı modeli ile hastanın başı ve ayakları otomatik olarak istenilen yüksekliğe ayarlanabilmektedir. Hastanın bel yüksekliğini istenilen açıya ayarlamak için üç elektrikli hasta yatağı da orta bölümden hareket ettirilebilir modeldir.

Tüm bu özelliklerinin yanı sıra dört motorlu hasta yatağı modeli, hasta konforunu en üst düzeye çıkarmak için yükseklik ayarına olanak tanır. Ev kullanımı için en kullanışlı hasta yataklarından biri olan elektrikli model, tuş takımı aracılığıyla hastanın kendisi tarafından da kontrol edilebiliyor. Son derece uygun fiyatlı ve bol seçenekli ürünleri ile Hürriyet medikal sitesini önermekteyiz.

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık