Sildegra Hapı

Sildegra Hapı

Sildegra Hapı
Sildegra Hapı hande
Bu içerik 463 kez okundu.
Reklam

Sildegra HapıGeciktirici hapların arasında yer alan Sildegra hapı oldukça sık kullanılan bir ürün. Sağlık bakanlığı onayıyla eczanelerden ve cinsel sağlık sitelerinden temin edebileceğiniz ürünler erken boşalma ve ereksiyon konusunda sizin yanınızda. Eğer ilk ilişkiniz başladığı gibi bitiyorsa ve erken boşalmaya bağlı olarak ikinci ilişkinizde ereksiyon problemleri yaşıyorsanız doğru adrestesiniz demektir. Sildegra 100 mg tam anlamıyla bu sorunlarınızın çözümü için geliştirildi.

Bu hapın en önemli özelliklerinden biri kademeli olarak etkisi azalsa dahi 3 gün boyunca etkilerini kaybetmiyor olması. Ürünü sipariş verirken mutlaka eczane yetkili sildegra satışı yapan online eczane satış sitelerinden doğru ürünü satın aldığınıza emin olmanız sağlığınız için doğru bir yaklaşım olacaktır.

Sildegra Hapının Etkileri Ve Kullanımı

Sildegra hapının etkileri oldukça yoğun. Erken boşalma sorununuzu ortadan kaldırarak arka arkaya ilişkiye girmenize olanak veriyor. İlk ilişkinizde 25 dakika sonrasında 45 ile 1 saat aralığında bir süreçte ereksiyon sağlayarak erken boşalma eğiliminizi yenmenize yardımcı oluyor. Bunun yanında birde cinsel isteksizlik yaşamıyorsunuz ve olur olmadık yerde sertleşme durumları söz konusu değil. Resmen erkekliğinizi son noktasında kullanmanıza olanak veriyor. İlişkiden yarım saat önce su ile tüketilmesi öneriliyor. Dozaj aşımı yapmak son derece zararlı etkilere yol açabilir. 3 günde 1 tablet en ideal ölçütü.

Sildegra Yan Etkileri ve Fiyatı

Sildegra hapın doğrudan var olan bir yan etkisi bulunmuyor. Ancak doz aşımı, alkolle kullanımı gibi konularda bazı yan etkiler gözlemlenebilir. Kalp hastalarının ve şeker rahatsızlığı olanların kullanması tavsiye edilmiyor. Sildegra fiyat olarak gayet makul düzeyler de satışa sunuluyor. Erkekler için birçok sorunun çözümü anlamına gelen sildegra sipariş verirken orijinal barkodlu karekodlu ürünleri satın almaya özen göstermelisiniz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
Burak Kalfa  Kimdir?
Burak Kalfa Kimdir?