Geçici Mail Oluşturma

Geçici Mail Oluşturma

Geçici Mail Oluşturma
Geçici Mail Oluşturma hande
Bu içerik 335 kez okundu.
Reklam

Geçici Mail Oluşturma

Günümüzde teknoloji hızla gelişmeye devam ediyor. Aynı zamanda artık hemen hemen her evde internet kullanımı da ciddi anlamda artış gösterdi. Son zamanlarda istenmeyen e-postalarla, reklamlarla, bilgisayar korsanlarıyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu nedenle de mail adresinizi her site üzerinde kullanmak istemeyebilirsiniz. Bunun için dizihesap.net sizler için temp mail yani geçici, güvenilir mail oluşturabilir.

Bu maili anonim bir şekilde oldukça basitçe oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda bu mailler tek kullanımlık olarak bilinmektedirler. Ayrıca unutmayın ki temp mailler belli bir süre geçtikten sonra kendini imha eder. Hatta temp maili, 10 dakikalık mail, savurgan e-posta, faka mail gibi isimlerle de görebilirsiniz. Bildiğiniz üzere birçok forum, web sitesi ve blog sayfaları ziyaretçilerine daha geniş hizmet sunmak için kayıt olmalarını ister. Kayıt olan bireylerde genellikle yorum yazabilir ve bir şeyleri daha rahat indirebilir.

Ancak bu gibi durumlarda her site ile mail adresinizi paylaşmak istemeyebilirsiniz. Bu noktada da temp mail sizleri istenmeyen e-postalardan da koruyacaktır. Çünkü bir siteye üye olduktan sonra belli sözleşmeleri de kabul etmiş oluyorsunuz. E-posta adresinize hiç tahmin etmeyeceğiniz saçma yerlerden mesajlar gelmeye başlıyor. Bunlar genellikle güvenilir olmayan linkler ve hesaplardır. Bunlardan kolay bir şekilde kaçarak sizleri korur.

Ücretsiz Geçici Posta Oluşturun

Dizihesap.net üzerinden basit bir şekilde temp mail oluşturarak işlemlerinizi halledebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz bir işlemdir. Dizihesap sizlerden geçici mail oluştururken bir kullanıcı adı ister veya rastgele oluşturur. Kısacası anında istediğiniz adrese ulaşarak işlemlerinizi kısa süre içerisinde halledebilirsiniz. Böylece anonim bir şekilde dolanarak güvenliğinizi sağlamış olursunuz.

Dizihesap.net Üzerinden Güvenilir Fake Mail Oluşturma

Dizihesap.net internet adresine girdiğinizde sizleri oldukça sade bir ekran karşılayacaktır. Son derece kolay kullanıma sahip ara yüzü vardır. Belli istenen şeyleri yazarak da hesap oluşturabilirsiniz. Veya site üzerinden otomatik bir şekilde fake mail alabilirsiniz. Geçici mail ve fake mail aynı şeylerdir. Her ikisi de aynı anlama gelir. Tamamen ücretsiz olan bu hizmetten sadece bir tık ile kolay bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
Burak Kalfa  Kimdir?
Burak Kalfa Kimdir?