Mor Pleks Farkıyla Sınırsız Ürün Çeşidi

Mor Pleks Farkıyla Sınırsız Ürün Çeşidi

Mor Pleks Farkıyla Sınırsız Ürün Çeşidi
Mor Pleks Farkıyla Sınırsız Ürün Çeşidi hande
Bu içerik 441 kez okundu.
Reklam

Mor Pleks Farkıyla Sınırsız Ürün Çeşidi

Pleksi günümüzde neredeyse her alanda ve her sektörde sıklıkla kullanılan ve endüstrinin vazgeçilmez bir parçasıdır. Özellikle reklamcılık, stant, raf ve daha pek çok alanda güvenle kullanılabilen pleksi ile harikalar üretiliyor. Firmamız Mor Pleks, uzun yılların tecrübesi ile İstanbul Bayrampaşa'daki üretim tesisi ve mevcut iştirakleri ile pleksiglas imalat sektöründe adından sıklıkla söz ettirmektedir. Genç, tecrübeli ve dinamik kadrosu, pleksi üretim tasarımında yenilikçi yaklaşımı, çözüm odaklı bakış açısı ve her şeyden önce sektörel güvenilirliği ile benzersiz farkını ortaya koyan firmamız sizlere daha kaliteli hizmet için tüm imkânlarını kullanıyor.

Pleksi ürünleri üretme sürecindeki uzmanlığı ve tecrübesi, nitelikli insan kaynağı, geniş ve güvenilir ürün tedarikçi ağı olan Mor Pleks'i her zaman önde ve öncü firma olmayı başardı. Müşterilerinin farklı ihtiyaç ve beklentilerine hızlı bir şekilde cevap verebilmesi, sektörde tercih edilen bir marka olmasındaki en büyük etkenlerden biridir. Farklı tipteki pleksiglas ürünlerde de profesyonel üretimler yapan firmamızdan bu konuda bilgi alabilirsiniz.

Mor Pleks’de Sınırsız Ürün Çeşidi

Türkiye'nin en yetkin teknolojik ve tasarım altyapısı sayesinde ürün yelpazesinin olanakları neredeyse sınırsızdır. Ahşap pleksiglas, çoğu durumda, özellikle güvenlik ve verimliliğin önemli olduğu birçok uygulamada en iyi seçimdir. Firmamız sınırsız ürün çeşitliliği ile pleksi imalatçıları arasında saygınlığını her zaman korumaktadır. Pleksiglas ismi genel olarak kolay işlenebilen ve kesilebilen plastik cama verilen isimdir. Genelde kalınlıkları 1,5 mm veya 2,5 mm'yi geçmez. 90 C° ve 115 C° fırınlarda ısıtılarak kolaylıkla şekillendirilebilir. Lazer kesme makinası ile istenilen şekil ve ebatta hemen hemen tüm ürünler üretilebilir.

Pleksi Nedir?

Pleksi, renkli ve renksiz çeşitlerden oluşan plastik bir malzemedir. Plastik cam olarak da adlandırılan bu muhteşem malzeme ile hayalleriniz kadar çeşitli ürün üretilebilir. Şeffaf ve kolay işlenebilen, kesilebilen, delinebilen hafif bir yapıya sahiptir. Bugün sahip olduğumuz üstün teknoloji ile sınırsız çeşitte ve türde pleksi ürünler elde edebiliyoruz. Bu malzemenin tek dezavantajı ise termodinamik bir yapıya sahip olması dolayısıyla yanmaya karşı direncinin daha düşük olmasıdır. Buna karşılık her türlü mevsimsel etkiye karşı son derece dayanıklı olan pleksi ile aklınıza gelebilecek her türlü ürün üretilebilmektedir.

Pleksi ile Neler Üretilir?

Günümüzde neredeyse her alanda kullanılabilen bu muhteşem malzeme ile pek çok çeşitte ürün elde etmek mümkündür. Ahşap ve akrilik pleksi ile stanttan levhaya, avizeden aydınlatma elemanlarına, raf yapımından isimliğe, kapaktan korkuluğa kadar aklınıza gelebilecek her türlü ürünü üretmeye yarayan bu ürün dayanıklılığı ile de dikkat çekiyor. İş yerleri için raf, stant, gözlük standı, masa, tabela, kutu ve daha pek çok ürün. Dediğimiz gibi ne hayal edebiliyorsanız.

Farklı kesim yöntemleri kullanılarak ürünler üretilebilen pleksi, gerek iç mekânlarda ve gerekse de dış mekanlarda kullanılabilen ürünler elde etmeye yarıyor. Dayanıklı, sağlam, buna karşın hafif bir ürün olarak dikkatleri üzerine çekiyor.

Pleksiden Neler Yapılabilir?

Piyasada akrilik stant üretimi çeşitli şekil, boyut ve işlevlerde karşımıza çıkmaktadır. Akrilik L ve T akrilik raflar en yaygın tiplerdir. Ev, işyeri ve ofis gibi alanlarda akrilikten masa sehpası olarak karşımıza çıkar. Pleksiglas raflar genellikle kafe, restoran ve sergi gibi mekanlarda kullanılmaktadır. Yine çoğu promosyon ürününün ilk tercihi olan pleksiglas broşürlük en çok aranan çeşitler arasında yer almaktadır. Birçok farklı alanda kullanılan bu pleksi sehpa modelleri günlük hayatımızda oldukça yaygın bir kullanıma sahiptir ve farklı mekanlarda oldukça rağbet görmektedir.

Bijuteriden gözlükçü dükkanlarına, süper marketlerden, şarküteri esnaflarına, büyük şirketlerden küçük esnaflara kadar çok geniş bir alanda tercih edilen pleksi ürünler, promosyon malzemelerinin üretiminde de sıklıkla kullanılıyor. Pleksi malzemeden pek çok promosyon ürünü elde etmek mümkün.  Pleksi veya pleksiglas, iç mimarların özellikle iç mekân tasarımında tercih ettiği bir üründür. Mobilya sektöründe masa ve sehpa ayaklarında kullanılmaktadır. Merdiven ve korkuluklarda da tercih edilebilir. Işığı yansıttığı için aydınlatma elemanları için de son derece ideal bir üründür.

Bizi arayabilir ve ilgilendiğiniz ürünler hakkında ücretsiz bilgi alabilirsiniz. İster pleksiglas ürünler ister aksesuar seçenekleri olsun, online alışveriş seçeneği ile adresinize gönderip teslim etme imkânımız bulunmaktadır. Detaylı bilgi için web sitemiz: https://www.morpleksi.com/

 

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
Burak Kalfa  Kimdir?
Burak Kalfa Kimdir?