Lazer Epilasyon Tedavi Yöntemleri

Lazer Epilasyon Tedavi Yöntemleri

Lazer Epilasyon Tedavi Yöntemleri
Lazer Epilasyon Tedavi Yöntemleri hande
Bu içerik 233 kez okundu.
Reklam

Lazer Epilasyon Tedavi Yöntemleri

Ataşehir lazer epilasyon istenmeyen tüylerin farklı yöntemlerle kalıcı olarak yok edilmesine uygulan başarılı bir yöntemdir. Epilasyon çok önemli olup iyi ve ciddi uzmanlık alanıdır. Epilasyon uygulaması ile uğraşan uzman kişinin kıl anatomisini ve epilasyon yöntemlerini çok iyi bilinmesi gerekir.

Lazer epilasyon ile uygulanan ışık cilde zarar vermez ve kıl kökünde ısıya dönüşür kılları zayıflayarak yok olmasına neden olur. Ataşehir lazer epilasyon aşamaları kişiden kişiye farklılık gösteren seanslarla gerçekleşir.

Lazer Epilasyon Nedir?

Maltepe lazer epilasyon kişiye uygulanan beden bölgesine ve kıl tipine uygun ışık enerjisi vererek   kılların yok edilmesini sağlayan hızlı etkili güvenli ve geleneksel yöntemlere göre daha az acı veren bir uygulamadır. Beyaz kıllarda lazer epilasyon etkili az oluyor beyaz tüylerde de başarı oranı oldukça düşük seyrediyor. Maltepe lazer epilasyon kalıcı olarak sonuçlar elde etmenize olanak sağlar.

Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır?

Üsküdar lazer epilasyon uygulanan yöntemin kol, genital, bölgede gibi neredeyse bütün her bölgesine uygulanan bir yöntemdir. Lazer epilasyon işlemlerini gerçekleştirmek için alanında uzman firmalar ile görüşmeniz sizin yararınıza olacaktır. Üsküdar lazer epilasyon işlemleri öncelikle uygulanacak yere güzel sürünerek yapılır.

Operasyonun uygulanacağı bölge bir gün öncesi jilet ile temizliği gerçekleşir. Bunun amacı kıl köklerinin daha sertleştirmektir daha fazla sertleşen kıl kökleri atışları aldığı esnada kendini bırakarak çürümeye başlayacaktır.

Lazer Epilasyon Kullanım Alanları

Lazer epilasyon işlemleri vücudun tüylerden rahatsız duyulan tüm bölgelerine uygulanan bir işlemdir. Maltepe lazer epilasyon vücudunuzun ihtiyacına göre koltuk altı bikini bölgesi bacak sırt bölgesi gibi ihtiyaç duyulan alanlarda aşamalı olarak uygulanır. Lazer epilasyon işlemleri dünya genelinde bayanlar tarafından çoğunlukla tercih edilen bir yöntemdir.

Kullanım alanları belli olup hastaların ihtiyaçlarına göre alanlar belirlenir. Seanslar genellikle ayda bir ya da iki ayda bir şeklinde uygulanırken net olarak lazer epilasyon yapan bireylerin kıl köklerinin çürümesi ve tamamen pürüzsüz bir cilde sahip olması ortalama olarak altı ay kadar bir süre geçebiliyor. Tabii bu seanslar kişinin durumuna bakarak değişkenlik gösterebilir.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Ataşehir lazer epilasyon fiyatları hem kişiye hem de uygulanacak işleme göre değişiklik gösterir. Uygulanacak olan lazer epilasyon yöntemi şehir hastanesi lazer epilasyon merkezleri fiyat politikalarına göre değişebilir.

Bütün vücut epilasyonu oldukça yaygındır. Fakat sadece bacak bölgesi ve kol bölgesi bikini ve genital bölgeye koltuk altı özellikle kadınlarda en yaygın tercih edilen bölge ise çene ve yüz bölgesi lazer epilasyon en çok tercih edilen alanlardır. Ataşehir lazer epilasyon işlemi uygulanacak bölgede kızarıklık ya da soyulma gibi durumlar söz konusu olabilir. Bu nedenle lazer epilasyon işlemleri yaptırmadan evvel kesinlikle ufak bir bölgede deneme atışları gerçekleştirilmesi gerekir.

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Alexandre, özellikle açık tenli ve koyu tüyleri için yapılan bir epilasyon çeşididir. Uygulama yapılacak bölgeye göre ayrı ayrı başlıklar kullanılarak yapılır. Maltepe lazer epilasyon doğrudan kıl kökünü hedef alarak en hızlı sonucu veren bir epilasyon yöntemidir.

Bu yöntemi koyu tene ve kalın tüylere sahip olan kişiler için en iyi sonucu veren lazer yöntemidir. Bir seferde oldukça fazla sayıda kıl folikülü etki eden Maltepe lazer epilasyon sonrasında yaklaşık 1 veya 2 hafta içinde kıllarda dökülme meydana gelir.

Nd, yağ lazer epilasyon bu yöntem hem kalın hem de ince olan tüyleri hedef alır. Lazer epilasyonu kıl köklerini besleyen kılcal damarların hedef olarak tekrar çıkma ihtimalini azaltır.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
Burak Kalfa  Kimdir?
Burak Kalfa Kimdir?