Mide Balonu ile Zayıflamaya Hazır Olun!

Mide Balonu ile Zayıflamaya Hazır Olun!

Mide Balonu ile Zayıflamaya Hazır Olun!
Mide Balonu ile Zayıflamaya Hazır Olun! hande
Bu içerik 124 kez okundu.
Reklam

Mide Balonu ile Zayıflamaya Hazır Olun!

En çok tercih edilen ve en çok memnun kalınan zayıflama yöntemlerinden biri olan mide balonu uygulaması ile obezite den kurtulmaya hazır olabilirsiniz. Zayıflamak için günlerce aç kalmadan, ağır egzersizler yapmanıza gerek kalmadan ve özellikle de ağzınızın tadını kaçıracak yiyecek ve içecekleri yiyip içmek zorunda kalmadan zayıflamaya başlayabilirsiniz.

Etkili bir şekilde yapılan ve tamamen medikal estetik bir zayıflama yöntemi olarak tercih edilen mide balonu işlemi ile sağlıklı bir şekilde kilo vermeye başlayabilirsiniz. Obezitenin giderek arttığı ve sağlıksız yaşamın giderek daha da yaygın olmaya başladığı bu durumlardan uzak durabilmeniz ve var olan kilolarınızdan da kurtulmak için yapmanız gereken tek şey profesyonel bir şekilde yardım almaktır.

Mide Balonu Nedir?

Uygulaması oldukça pratik olan ve belirli hastalara kısa sürede yapılan mide balonu uygulaması her açıdan sağlıkla yaşamınıza devam etmenizi sağlar. Zararları ve yan etkileri bulunmayan, sağlığınıza herhangi bir etkisi olmayan ve özellikle de fit görünüme kısa sürede ulaşmanızı sağlayan bu işlem sayesinde dengeli ve düzenli beslenmeye de başlayabilirsiniz.

Sürekli açlık hissini bastıran, sürekli yeme isteğini bastıran ve özellikle de doymadan sofradan kalkmanıza olanak sunan bu teknik alanında uzman doktorlar tarafından yapılır. Anesteziye gerek kalmadan, enjeksiyon ve cerrahi bir kesiğe gerek kalmadan uygulanan basit bir işlemdir. Üstelik işlemden sonra hasta normal yaşantısına da kolayca dönüş yapabilir. Böylece sosyal hayat ve iş hayatı da etkilenmez.

Mide Balonu Nasıl Uygulanır?

Uygulamaya geçiş yapılmadan önce hastanın uygunluğu kontrol edilir. Öncelikle gereken tüm test ve tahliller yapılır. Ardından hastada herhangi bir komplikasyon geliştirecek olumsuz bir durum yaşanmadığı sürece işlem çok daha hızlı ve kısa sürede halledilir. Gereken görüntülemeler de alındıktan sonra hastada uygulama aşamasına geçiş yapılır.

Anestezi ve kesiklere yer vermeden yapılan bu işlem sonucunda hasta kendini kötü hissetmez. Hasta cenin pozisyonunda ağzı açık bir şekilde yatış yapar. Ağızdan mideye giden sindirim yolu kullanılır ve silikon balon sönük bir şekilde mideye yerleştirilir.

Ardından hava ya da sıvı yardımıyla balon şişirilir. Bu işlem esnasında hasta herhangi bir bulantı, ağırlık ve benzeri sorunlar yaşamaz. Oldukça konforlu olan mide balonu fiyatları da cezbeden seviyededir.

Yutulabilir Mide Balonu Yaptıranlar

Yutulabilir mide balonu fiyatları herkesin kolayca karşılayabileceği seviyededir. Üstelik kalitesinden, konforundan ve sonrasında gözle görülür etkilerinden ötürü yaptıran herkesin memnun kaldığı bir işlemdir.

Sizler de yaptırmak istiyor ancak bir türlü cesaret edemiyorsanız, yaptıran hastaların yorumlarıma göz atabilirsiniz. Hem korkunuzu atabilir hem de güvenle sürecin nasıl işlediğine dair bilgilere de sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda doktorunuz da size gereken tüm bilgileri en doğru ve en detaylı şekilde verir.

Mide Balonu Kullanıcı Yorumları

Korkusunu yenerek balon taktıran kullanıcılar ne kadar doğru bir hamle yaptıklarına dair yorumda bulunurlar. Hem kolay şekilde takılan hem de yalnızca 6 ay boyunca kullanımda kalan mide balonları sayesinde dengeli ve düzenli beslenme alışkanlığına sahip olmak da mümkündür. Sürekli açlık hissinden kurtulduklarını ve midelerinde bir rahatlama meydana geldiğini de duyabilirsiniz.

Yutulabilir Mide Balonu Fiyatları

Endoskopi şeklinde ve yutulabilir şekilde uygulanan balon tekniğinde sıvı ya da hava ile şişirme mevcuttur. Tek seferde takılan ve yalnızca 6 ay sonra sökülen bu işlem sizlere herhangi olumsuz biz etki sunmaz.

Yaptırmak istediğiniz takdirde mide balonu fiyatları kapsamında rahatlıkla yaptırabilir ve fit bir yaşama sahip olabilirsiniz.

https://www.drfirat.com/mide-balonu/ hakkında bilgi için hemen tıklayın.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
Burak Kalfa  Kimdir?
Burak Kalfa Kimdir?