Ulthera Cilde Faydaları

Ulthera Cilde Faydaları

Ulthera Cilde Faydaları
Ulthera Cilde Faydaları hande
Bu içerik 122 kez okundu.
Reklam

Ulthera Cilde Faydaları

Hem etkileri açısından hem de ulthera fiyatı açısından sık sık merak edilen medikal estetik işlemlerinden birisidir. Oldukça pratik bir şekilde uygulanan ve tamamen hastanın istek ve ihtiyaçları doğrultusunda uygulanan ulthera fiyatı ile de sizleri memnun ediyor. Cildinizde ilk seanstan itibaren etkisini göstermeye başlayan bu işlemde teknolojik ultrason ışınları kullanılıyor.

Ulthera Nedir?

Cildin gençleşmesine, sıkılaşmasına ve hücrelerin yenilenmesine olanak sunan ulthera fiyatı kapsamında mutlaka yaptırılması gereken bir işlemdir. Özellikle de ilerleyen yaş gruplarında meydana gelen kırışma ve sarkmaların giderilmesi için uygulanan bir yöntemdir. Sosyal hayatınızda estetik açıdan çok daha güzel görünmek istediğinizde bu işlemi yaptırmanız yeterli olacaktır.

Ulthera Nasıl Yapılır?

Cilt yüzeyinden ve cilt altında yer alan dokulardan görüntüler elde edilir. Bu görüntülere göre cildin ihtiyacına karar verilir. Sonrasında dokuları yenilemek ve sıkılaştırmak için cildin derinlerine ultrasonik mikro-odaklı enerjiler gönderilir. Böylece hücrelerde enerji açığa çıkar ve gençleşme başlar. Sonrasında ise belirlenen ulthera fiyatı ödenir ve işlem tamamlanır.

Ulthera Kimlere Uygulanır?

Bu işlem 40 yaş ile 65 yaş arası hastalara uygulanır. Ciltteki dokuların durumuna göre farklı işlemlere de ihtiyaç duyulabilir. Bu konuda doktorunuz size gereken açıklamaları yapar. İdeal şekilde belirlenen ulthera fiyatı sayesinde bu acısız ve ağrısız işlemi kolayca yaptırabilirsiniz.

G5 Masajı Hangi Alanlarda Kullanılır?

Bölgesel incelme tekniği olarak bilinen g5 masajı kısa sürede istediğiniz kiloya ulaşmanızı sağlar. Hem sağlıklı hem de fit bir görünüm kazanmak için sizler de g5 masajı yaptırabilirsiniz. Pek çok farklı bölgeye yapılan bu masaj oldukça etkili bir yöntemdir ve kısa sürede sonuçlarını görmenizi sağlar.

G5 Masajı Avantajları Nelerdir?

Bölgesel olarak zayıflamaya faydası olan g5 masajı aynı zamanda vücuttaki yorgunluğun giderilmesini sağlar. Şişlik, spazm ve kulunç gibi sorunların azalmasında yardımcıdır. Düzenli olarak yaptıracağınız g5 masajı kan dolaşımını olumlu yönde etkiler ve kronik yorgunluklara da veda etmenizi sağlar. Ayrıca kas ve eklem hareketliliğini de ön plana çıkarır.

G5 Masajı Fiyatları

Pek çok faydası bulunan g5 masajı uygun fiyatlar dahilinde yapılır. Selülitli bölgelerin onarılmasında da oldukça etkilidir.

Soğuk Lipoliz Nedir?

Vücuttaki fazlalık yağların parçalanması ve vakumlanması işlemi olarak bilinen soğuk lipoliz fiyatları açısından da merak uyandırıyor. Oldukça uygun soğuk lipoliz fiyatları sayesinde fazla yağlarınızdan kurtulabilir ve amaçladığınız fit görünüme erişim sağlayabilirsiniz.

Soğuk Lipoliz Etki Ne Zaman Başlar? Kaç Seans Gerekir?

Soğuk lipolizin etkisi ilk seanstan itibaren kendisini göstermeye başlar. 1-2 seans hedeflenen fit görünüm için yeterli olabilir. Ancak hastanın yağ oranına göre seans sayılarında artış olabilir. Soğuk lipoliz fiyatları ise hem genel seanslara hem de fazlalık seanslara göre belirlenir.

Soğuk Lipoliz Hangi Bölgelere Uygulanır?

Bacaklardan kollara, göbekten bel bölgesine, baden bölgesinden göğüs bölgesine varana kadar uygulanabilir. Uygulama yapılacak olan bölgelerin sayısına göre soğuk lipoliz fiyatları da değişebilir.

Soğuk Lipoliz Tedavisi Kaç Seans Sürer?

Hedeflenen kilo ve görünüm için 1-2 seans normalde yeterli olabiliyor. Ancak hastaya yapılan yağ ölçümleri sonucunda yağ oranı fazla çıktığında seans sayısı arttırılmak zorunda kalabilir. Buna bağlı olarak da hem işlem süresi hem fiyatlandırma da farklılıklar meydana gelir.

Soğuk Lipoliz Fiyatları

Vücudun belirli bölgelerinde fazlalık olan yağların parçalanması ve vakumlanması işlemi olarak bilinen soğuk lipoliz ile hayallerinizdeki fit vücuda ulaşabilirsiniz. Oldukça etkili ve acısız olan soğuk lipoliz fiyatları da oldukça idealdir ve herkes yaptırabilir.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
Burak Kalfa  Kimdir?
Burak Kalfa Kimdir?