G5 Zayıflama Nedir?

G5 Zayıflama Nedir?

G5 Zayıflama Nedir?
G5 Zayıflama Nedir? hande
Bu içerik 125 kez okundu.
Reklam

G5 Zayıflama Nedir?

G5 zayıflama yöntemin en sık rastlanan sağlamasının yanı sıra selülit giderici etkisi de vardır. Bu yöntem özellikle selülit ve bölgesel zayıflama için kullanılır. G5 ile zayıflama fiyatları uygulanacak olan yöntemi türüne bağlı olarak farklılık gösterir. 

G5 zayıflama ritmik bir masaj aleti ile uygulanan bir yöntemdir. Bu yöntem hızlı titreşimlerle sıkılaşma sağlar. Ayrıca g5 ile zayıflama fiyatları sanıldığı kadar fazla değildir.

G5 Zayıflama Nasıl Yapılır?

G5 zayıflama birçok farklı alanda iyileşme gösteren bir çeşit zayıflama ve selülit tedavisi yöntemidir. G5 adı verilen özel bir ritmik cihaz titreşimsel hareketlerle masaj uygulayarak selülit ve fazla yağların giderilmesini sağlar. 

G5 Zayıflama Kaç Seanstır? 

G5 zayıflama seansları minimum 3 maksimum 10 seans olarak uygulanır. Seanslar düzenli bir şekilde devam ettirildiğinde en az 2 santim incelme sağlanmakla birlikte maksimum 7 santimetreye kadar incelme sağlandığı tespit edilmiştir. 

G5 Zayıflama Ne İşe Yarar? 

G5 zayıflama selülit incelme çatlak görünümünün azalması için oldukça etkili bir masaj tekniğidir. Bu teknik sayesinde hızlı titreşimler ile kaslarda birikmiş olan aşırı laktik asit seviyesi normal düzeylere ulaştırılır. 

G5 Zayıflama Hangi Alanlarda Yapılır? 

G5 zayıflama yöntemi fazla yağın birikmiş olduğu tüm alanlarda yapılabilir. Özellikle üst bacak kalça popo gibi bölgelerde sıkça tercih edilir. Yöntemin uygulanacak olduğu bölgeye göre seans sayısı ve şiddeti farklılık gösterir. 

G5 Zayıflama Fiyatları 

Günümüzde G5 zayıflama yöntemi birçok hastanede ve özel merkezde uygulanıyor. G5 ile zayıflama fiyatları işlemin uygulanacağı merkezi fiyat listesine bağlı olarak farklılık gösterir. Ayrıca G5 zayıflamanın uygulanacak olduğu bölgeye göre seans sayısı uzayabilir. Seans sayısı uzadıkça G5 zayıflama fiyatları artış gösterir. 

Altın İğne Kaç Seans Yapılır?

Altın iğne uygulaması bir çeşit cilt yenileme ve gençleştirme yöntemidir. Günümüzde birçok kişi tarafından tercih edilen bu uygulama oldukça etkili sonuçlar gösterir. Altın iğne işleminin sonuçları uzun süre boyunca kalıcıdır. Bu yöntem en az 2 ila 4 seanstan oluşur. Tek seans altın iğne uygulaması genç bir ciltte etkisini 3 ile 6 arasında sürdürebilir. 

Altın İğne Nasıl Uygulanır?

Altın iğne uygulaması öncesinde cilt temizliği yapılır ve anestezik kremler uygulanarak cilt işleme hazır hale getirilir ardından ince altın iğneleri de cilt yüzeyine mikro kanallar açılır. Altın iğne uygulaması birçok özel klinikte yapılır. Altın iğne fiyatları klinikten kliniğe farklılık gösterir. 

Altın İğne Uygulaması Ne İşe Yarar? 

Altın iğne uygulaması ile cilde genç bir görünüm kazandırılır. Ayrıca akne ve yara izlerinden kurtulmayı da mümkün kılar. 

Altın İğne Kaç Seans Sürüyor?

Altın iğne uygulaması yapıldıktan sonra cilt hızlı bir şekilde kendini yenilemeye başlar. Ancak sivilce çukurları iyileşmesi için tek seans yeterli olmaz. Cilt sıkılaştırma sarkma ve kırışıklık tedavisi için bu yöntem 4 ila 6 seans şeklinde uygulanır. 

Altın İğne Kullanım Alanları Nelerdir?

Altın iğne uygulaması yüzünün tamamının da dekolte bölgesinde gıda ve boyun bölgesinde göz çevresi ve ellerde uygulanabilir. Ayrıca vücut çatlakları bacak karın basen kollar ve bel çevresinde de altın iğne uygulaması yapılabilir. 

Altın İğne Tedavi Fiyatları 

Altın iğne uygulaması tek seanstan başlar ve 6 seans kadar çıkar.  Altın iğne fiyatları tedavide uygulanacak olan seans sayısına bağlı olarak farklılık gösterir.

Altın iğne uygulaması yaptıracak olan kişiler öncelikle uzman muayenesinden geçmeli ve kaç seans uygulama yapılacağı konusunda bilgi almalıdır. Ayrıca altın iğne fiyatları işlemin yapılacak olduğu merkezin fiyat prosedürüne bağlı olarak da değişir.

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
Burak Kalfa  Kimdir?
Burak Kalfa Kimdir?