Penis Büyütme Estetiği

Penis Büyütme Estetiği

Penis Büyütme Estetiği
Penis Büyütme Estetiği hande
Bu içerik 122 kez okundu.
Reklam

Penis Büyütme Estetiği

Erkeklerde cinsel organ estetiğine penis büyütme de denilmektedir. Bazı doğumsal nedenler veya sonradan meydana gelen nedenlerle penisin görünümünü ve işlevinde istenmeyen durumlar olabilir. Bu nedenle estetik kaygıları gidermek ve cinsel yaşam kalitesini artırmak için penise estetik ameliyatları yapılmaktadır. Söz konusu nedenlere bağlı olarak ortaya çıkan problemler genellikle penisin kısa veya ince ve kavisli olmasıdır. Bu sorunlar ameliyatla giderilebilir.

Penis Büyütme Ameliyatı Nedir?

Penis büyütme, doğuştan zayıf, gereğinden ince ve kısa ya da olması gereken boyutlarından çok farklı olması nedeni ile birçok sorunları beraberinde getirir. Bu durum kişinin özgüvenini düşüren ve cinsel yaşamını da etkileyen durumların yaşanmasına neden olur. Bu sorunları yaşayanlar için en kesin ve kalıcı çözüm elbette ameliyat olacaktır. Penis büyütme ameliyatı 3 farklı yöntemle gerçekleştirilebilir. Bu yöntemler, yağ transferi, dolgu enjeksiyonu ve doku transferi şeklindedir.

Yağ enjeksiyonu ile penis kalınlaştırma yapılır. Vücudun kendi yağ dokusu işlenir ve yeniden enjeksiyona uygun hale getirilir. Bu sayede istenilen kalınlık ve şeklin elde edilmesi için penise enjekte edilir. Müdahaleler lokal anestezi altında yapılır.

Dolgu enjeksiyonu ile de deri dolgusunda olduğu gibi, kalınlaştırmak için uygun yerlere özel bir dolgu maddesi enjekte edilebilir. Bu yöntemle elde edilen sonuçlar dolgu malzemesine bağlı olarak kalıcı veya geçici olabilir. Lokal anestezi altında yapılan bu operasyonun sonuçları başarılıdır. Kurumumuzdan en uygun penis büyütme fiyatları ve hizmetleri alabilirsiniz.

Penis Büyütme Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Penis estetiği, kalınlaşma, büyütme, gibi tercihlerle ve en uygun ödeme şekilleri ve penis büyütme fiyatları ile kurumumuz tarafından özenle yapılmaktadır. Bunun için öncelikle muayene yapılması ve hastanın şikayetinin dinlenmesi gerekir.

Muayene sonuçları ve testler temizse, herhangi bir sağlık sorunu yoksa hastanın şikayeti ve oluşturulabilecek görüntü en uygun estetik müdahale ile oluşturularak penis revize edilmeye çalışılır. Bu nedenle farklı amaçlara yönelik farklı penis ameliyatları vardır. Ameliyatın ciddiyetine göre ameliyatlar lokal veya genel anestezi altında yapılır. Söz konusu bu operasyonlar; Penis büyütme ve penis eğriliği ameliyatı şeklindedir.

Penis Büyütme Mümkün Müdür?

Söz konusu sorunları yaşayanlar sık sık soruyorlar gerçekten penis büyütme mümkün müdür diye. Penis ile insan vücudunda bulunan leğen kemiği arasında kalan doku bağlar belirli aşamalarda koparılır ve penis öne doğru çekilerek uzatılır. Doku transferi ile penis büyütme işleminde, Kişinin kendi vücudundan alınan bir miktar doku, cinsel organlarda uygun yerlere yağ dokusu arasına yerleştirilerek çözüm elde edilir.

Penis Uzatma Ameliyatları

Pek çok kişinin sorunları arasında bulunan gereğinden fazla kısalıkta olan penislerin de uzatılması için ameliyatlar yapılıyor. Hastaların en çok tercih ettiği yöntem yağ transferidir. Ancak hangi yöntemin kullanılacağı cerrah tarafından önerilir. Çünkü her hastada başarıya götüren yöntem farklıdır.

Diğer bir yöntem ise penis kökündeki yağın alınması ve bu bölgeyi genital bölgenin devamı olarak penisin şekline göre şekillendirip penisi ve görünüşünü uzatmaktır.

Penis Büyütme Ameliyatı Öncesi

Yanlış sünnet, kaza ve travmalardan kaynaklanan sorunlar ile doğuştan gelen problemler ve yaşlılıkta gelişim bozuklukları da ilaç ve iğne tedavisi ile bu operasyon yapılır. Söz konusu operasyon öncesinde bir takım ön hazırlık ve tahliller yapılır. Hiçbir sorun olmadığına karar verilirse hastanın ameliyatı gerçekleştirilir.

Penis Büyütme Ameliyatı Sonrası

Bu operasyonlarda ve protez yerleştirme ile penis için istenen her türlü tedavi yöntemi uygulanır. Genital ameliyatı sonrası için bazı konulara dikkat etmek gerekir.  Ameliyattan sonra özel bölgenin temizlenmesi ve hastanın giydirilmesi önemlidir.

Doku tamamen iyileşene kadar cinsel ilişkiden uzak durulması, doktorun önerdiği ilaçlar varsa bunların düzenli şekilde kullanılması ve iyileşme sürecinde dar giysiler ve iç çamaşırlarının giyilmemesi tercih edilmemelidir. Ameliyat bölgesi her zaman kuru tutulmalıdır.

Penis Büyütme Fiyatları

Penis estetiği ve penis büyütme işlemleri kesinlikle uzman kişiler tarafından ve kapsamlı bir tıp kuruluşunda yapılmalıdır. Söz konusu penis büyütme fiyatları elbette yapılacak olan işlemin niteliğine ve hastanın şikayetlerine göre belirlenir.

 Bu nedenle, bir ön inceleme kesinlikle önemlidir. Detaylı bilgi için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz. Kurumumuzda talep ettiğiniz tüm işlemlerde, tetkiklerde ve ön konsültasyonlarda hasta mahremiyeti ön planda tutulmaktadır.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
Burak Kalfa  Kimdir?
Burak Kalfa Kimdir?