Chainlink (LINK) ve VAV Token ile Crypto Evreninde Yükselmek

Chainlink (LINK) ve VAV Token ile Crypto Evreninde Yükselmek

Chainlink (LINK) ve VAV Token ile Crypto Evreninde Yükselmek
Chainlink (LINK) ve VAV Token ile Crypto Evreninde Yükselmek hande
Bu içerik 225 kez okundu.
Reklam

Chainlink (LINK) ve VAV Token ile Crypto Evreninde Yükselmek

Kripto evreni uçsuz bucaksız ve genellikle kanunsuz bir yerdir, bu nedenle Chainlink ve VAV Token gibi kripto paraların kendi adınıza bir isim yapmanın zor olabileceği bir piyasada dalgalar yaratması şok edici gerçekten.

Çoğu zaman, yeni ve gelişmekte olan kripto para birimleri, beklenmedik bir düşüşe yol açabileceklerini umarak, lider kurullarda zaten önde gelen isimlerden ayrılmaya çalışmazlar.

 

Chainlink ve VAV Token Ne yaptı ?

 

Kendilerini insanların kripto para piyasasında sıklıkla karşılaştıkları 'ortak kripto'dan ayırmak için adımlar attılar ve sağlam anlaşmalar yaptılar.

Bu makale size Chainlink ve VAV Token'ın neler sunabileceğini, onları bugün piyasadaki en benzersiz iki kripto para birimi yapan şeyin ne olduğunu ve neden onlarla birlikte olmak isteyebileceğinizi göstermeyi amaçlıyor…

 

VAV Token (VAV) Evreni

Bu listedeki en çekici kripto para birimi VAV Token. Yakın zamanda piyasaya sürülecek olan VAV Token, geçmişte Shiba Inu ve Floki Inu gibi jetonlarla gördüğümüz gibi yatırımcılarına binlerce kat getiri sağlama eğiliminde. Shiba Inu da sadece birkaç ayda %70.000’in üzerinde artış gösterdi.

VAV Token, önümüzdeki birkaç yıl içinde piyasa değeri ile ilk 20 kripto para biriminden biri olmayı hedefliyor ve Shiba Inu’ya kıyasla daha gelişmiş özellikler sunuyor.

Çift para birimi dağıtım şeması, “VAV Nation” adlı büyük bir topluluk ve kripto para birimini elinde tutmanın statik ödülleri, VAV Token’ı oldukça avantajlı kılıyor.

Ayrıca VAV Token sahipleri, referans kodlarını diğer kişilere iletebilir ve satın alımlarının %10’unu ödül olarak alabilir. Yönlendirme kodu gönderebileceğiniz kişi sayısında herhangi bir kısıtlama yoktur.

VAV Token, Mart 2022’de Uniswap ve PancakeSwap’ta piyasaya sürülecek. Yaratıcıları tarafından istikrarı ve uzun vadeli mülkiyeti teşvik etmek için iki yıl boyunca bu borsalarda 1 milyon dolarlık likidite kilitlenecek. VAV Token şu anda ön satışta ve bu, VAV Token satın almak için en iyi zaman gibi görünüyor.

 

Chainlink (LINK) Evreni

Chainlink popülaritesini artırıyor ve insanlar Chainlink'i daha fazla blok zincirinde benimsediği sürece devam edecek.

Bu, yerel para birimi LINK'in piyasa fiyatında doğrudan bir artışa neden oldu.

Chainlink, gerçek dünyadan veriler sağlar ve bu bilgileri blok zincirindeki akıllı sözleşmelere uygular. Bu, hibrit sözleşmelerin, aksi takdirde kaçırılacak olan doğru dünya verilerine tepki vermesini sağlar. Bireyler, zincir dışı verileri blok zincirine göndermek için Oracle olabilir. İnsanlar Oracles olabilir ve doğru verileri paylaşabilir. Bunu yapanlar yerel simge LINK ile ödüllendirilir. Chainlink, kriptonun insanların servet üretmek için verileri kullanmasına nasıl izin verdiğinin bir örneğidir.

  • Bu içerik bir yatırım tavsiyesi değildir. Bir görüş olduğu bilinmeli ve bu şekilde değerlendirilmelidir…

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
Burak Kalfa  Kimdir?
Burak Kalfa Kimdir?