Burun Estetiği Neden Tercih Edilir?

Burun Estetiği Neden Tercih Edilir?

Burun Estetiği Neden Tercih Edilir?
Burun Estetiği Neden Tercih Edilir? hande
Bu içerik 418 kez okundu.
Reklam

Burun Estetiği Neden Tercih Edilir?

Ülkemizde de yoğun olarak tercih edilen burun estetiği en kaliteli estetik uygulamalarından biridir. Daha çok burunda biçim sorunu düzeltmek için uygulanan rinoplasti bu nedenle her yaştan bireylere hitap eder. Bu tedavi uygulaması ayrıca birçok nedenlerden dolayı tercih ediliyor.

Burundaki kavisli yapı, doku ve kemik sorunları, burun içi et parçası alınması durumlarında da rinoplasti uygulanabilir. Rinoplasti garantili bir şekilde uygulanır. Bu nedenle hastaların tedavi öncesi ve sonrasında endişe etmesine gerek yoktur.

Burun Estetiği Nedir?

2022 yılında burun estetiği en çok merak edilen ayrıntılar listesinde yer alır. Rinoplasti, burun sorunlarının giderilmesinde uygulanır. Tıbbi olarak en çok tavsiye edilen işlemler arasında yer alır. Burundaki biçim bozuklukları doğal tedavilerle giderilmesi mümkün değildir. Bu tür durumlarda yapılması gereken rinoplasti tedavisidir. Bu uygulamayla birlikte hastada yaşam kalitesi yükseltilebilir. Düşük özgüven yeniden yükseltilebilir.

Burun Estetiği Nasıl Yapılır?

Rinoplasti genellikle birkaç saat içerisinde tamamlanır. Fakat burun estetiği için deneyimli doktor sitesi tercih edilmelidir. Bu uygulamada ilk olarak burun kanatlarından küçük kesiler açılır. Buradan burun içerisine girilerek kemik ve dokularda törpüleme işlemi yapılır. Bu doğrultuda burnun daha estetikli olması sağlanır.

Burun Estetiği Kimlere Uygulanır?

Rinoplasti burun sorunları olanlara uygulanır. Burun eti olanlara, kavisli buruna sahip olanlara burun estetiği tavsiye edilebilir. Ancak 2022 yılındaki burun estetiği fiyatları incelenmelidir. Bu aşamadan sonrasında rinoplasti başvurusu yapılmalıdır.

Burun Estetiği Yöntemleri Nelerdir?

Rinoplastide birçok yöntemler söz konusudur. İlk olarak burun estetiği fiyatları haricinde bu uygulamada açık ve kapalı rinoplasti olmak üzere 2 farklı yöntem mevcuttur. Açık burun estetiği adından da anlaşılacağı üzere açık ameliyat tarzından gerçekleştirilmesidir. İlgili doktorunuz tarafından en uygun yöntem belirlenecektir.

Burun Estetiği Sonrası Nelere Dikkat Edilmelidir?

Rinoplasti sonrası önemlidir. Çünkü burun estetiği sonrasında da tedavi edilen burunun dış etkenlerden korunması gerekir. Bu doğrultuda tedaviden en az 1 ay boyunca şiddetli darbe alınmasından uzak durulmalıdır. Bu süreç zarfında burun sümkürmesinden kaçınılmalı ve yüz bölgesi yıkanırken dikkatli olunmalıdır.

Rinoplasti sonrasında burunda ve çevresinde hafif düzeyde morluk ve ödem meydana gelebilir. Bu durumda yapılması gereken etkili ağrı kesici ilaçlar kullanılmasıdır. İlgili doktorunuz tarafından ayrıca bu konuda bilgilendirileceksiniz. Uzman hekiminiz tarafından sizlere burun estetiği konusunda kaliteli ağrı kesiciler ve morluk giderici bazı kremler sunulabilir. Rinoplasti ameliyatından sonra oluşan olası komplikasyonlar genellikle etkisini birkaç gün içerisinde kaybeder.

Burun Estetiği Fiyatları

Online burun estetiği fiyatları bugün daha idealdir. Çünkü rinoplasti bugün daha çok ilgi görüyor. Ülkemizin dört bir bölgesinden profesyonel doktor sitesinden rinoplasti online randevu alınıyor. Rinoplastide başarı oranı oldukça yüksektir.

Hastalar genellikle en fazla 1 gün sonrasında evine taburcu edilir. Estetik uygulamalarının fiyatları her yıl düzenli olarak güncelleniyor. Bu nedenle doktorunuzun sitesinden de bu işlemin fiyatını takip edebilirsiniz. Burun problemleri iş ve sosyal hayatınızın ciddi anlamda negatif etkileyebilir. Özellikle şekil bozuklukları sizlerde özgüven düşüklüğüne neden olabiliyor.

Bugün estetik işlemler daha konforlu bir şekilde yapılıyor. Burun estetiklerinde de geliştirilen tedavi seçenekleri mevcuttur. Bu doğrultuda risksiz bir şekilde rinoplasti olabilirsiniz. Ameliyat öncesi ve sonrasında doktorunuzun talimatlarına uymanız önemlidir. Rinoplasti hijyenik ortamda yapıldığından enfeksiyon kapma riskiniz yoktur.

Bu ameliyattan güvenle faydalanabilirsiniz. Rinoplastinin ve burun estetiği fiyatları birçok avantajları söz konusudur. En büyük avantajlarından biri, uzun ömürlü olmasıdır. Bu doğrultuda tek seferde burun estetiği olabilir ve uzun yıllar boyunca kusursuz bir buruna sahip olabilirsiniz.

Rinoplasti için klinik merkezleri veya hastaneleri ziyaret etmeniz gerekmiyor. Doğrudan evinizin konforunda da burun estetiği ameliyatı online olarak 7/24 randevu alabilirsiniz. Rinoplastide geniş ödeme seçenekleri de sunulur.

Bu kapsamda ameliyattan sonra ödemenizi ister nakit ister tüm banka kredi kartınız üzerinden yapabilirsiniz. İşlem hakkında ayrıca merak ettiğiniz diğer ayrıntıları doktorunuzdan öğrenebilirsiniz.

https://estevienclinic.com/burun-estetigi/ hakkında bilgi için hemen tıklayın.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
Burak Kalfa  Kimdir?
Burak Kalfa Kimdir?