Lazer Liposuction Nedir?

Lazer Liposuction Nedir?

Lazer Liposuction Nedir?
Lazer Liposuction Nedir? hande
Bu içerik 421 kez okundu.
Reklam

Lazer Liposuction Nedir?

Hem kadınlar hem de erkekler tarafından en çok tercih edilen estetik işlemlerden biri de lazer liposuction olarak bilinir. Fazlalık yağlardan kurtulmak ve vücudu şekillendirmek için yapılan bir işlemdir. Fazlalık yağlarınızdan kurtulmak için tercih edebilirsiniz.

Lazer Liposuction Kimlere Uygulanır?

Lazer liposuction işlemleri vücudunda dengesiz ve fazlalık şekilde yağlanma bulunanlar için uygulanır. Öncelikle yağ dokuları parçalanır sonrasında ise alınır.

Liposuction Vücutta Nerelere Uygulanabilir?

Bacaklarda, kollarda, göbek ve basen bölgelerinde lazer liposuction uygulaması yapılabilir. Ancak yapmadan önce tüm kontroller yapılır.

Lazer Liposuction Öncesi

İdeal liposuction fiyatları kapsamında yapılan bu işlem öncesinde kan akışı kontrol edilir. Lazer ışınlarının uygunluğu kontrol edilir ve işleme dair tüm bilgiler hastaya iletilir.

Liposuction İşlemi Nasıl Uygulanır?

Tamamen kansız bir işlem olarak uygulanan liposuction fiyatları kullanılan malzemelere göre değişiklik gösterebilir. Uygulamada yer verilen her durum fiyatları etkileyebilir. Bu işlem ciltte bulunan yağlı bazı bölgelere lazer ışını basarak yağları parçalayarak yapılır.

Lazer Liposuction Sonrası Süreç Nasıldır?

Hasta iş ve sosyal yaşamına sadece birkaç gün içerisinde dönüş yapabilir.

Lazer Liposuction Fiyatları

Oldukça ideal olan liposuction fiyatları sayesinde ihtiyacınıza göre yağlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Meme Büyütme Nedir?

Göğüslerde çok ufak bir görünüm meydana geldiğinde ve gerek estetik açıdan güzelliğe kavuşmak hem de cinsel açıdan doyuma ulaşmak adına meme büyütme işlemi yapılır. Bu uygulama yalnızca kadınlara özel değildir. Kas görünümü şeklinde erkeklerde de meme büyütme uygulamasına yer verilir.

En çok merak edilen konular arasında meme büyütme fiyatları yer alıyor. Oldukça profesyonel bir şekilde yapılmakta olan göğüs büyütme işlemi uzman doktorlar tarafından ele alınır. Tüm süreç büyük bir titizlikle yürütülür ve gereken tüm bilgilendirmeler de hastalara yapılır.

Her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilen bu işleme dair meme büyütme fiyatları kullanılan malzemelere ve diğer durumlara göre değişiklik gösterebilir. Ancak genel olarak ideal fiyatlar kapsamında yapılır.

Meme Büyütme Hangi Durumlarda Yapılır?

Göğüslerde hem yağ kaybı hem de kas kaybı meydana geldiğinde göğüsleri büyütmek amacıyla meme büyütme işlemi yapılır. Üsteli meme büyütme fiyatları ideal olmakla beraber yapılan işleme göre değişiklik gösterebilir.

Meme Büyütme Kimler Olmalı?

Göğüsleri istenilen seviyede büyümemiş olanlar, kas yapısı gelişmemiş olanlar, cinsel doyuma ulaşmak ve partneriyle daha uyum içerisinde olmak isteyenler tarafından tercih edilebilir. Aynı zamanda sağlığından yana sorunu olmayan ve bu işleme dair sorun teşkil etmeyen kişiler olmalıdır.

Meme Büyütme Öncesi

Meme büyütme işlemi öncesinde hastadan gereken tüm tahliller alınır ve herhangi bir hastalık, kanama ve benzeri duruma sahip olup olmadığı öğrenilir. Ardından göğüs bölgesinden görüntüler alınır. İstek ve ihtiyacına yönelik silikon malzemeler tercih edilir. Tüm bilgilendirmeler en detaylı şekilde uzman tarafından hastalara yapılır.

Göğüs Büyütme Hazırlık Detayları

İşlem öncesinde hasta hem fiziksel olarak hem de psikolojik olarak hazırlanır. Tüm testler ve tahliller yapıldıktan ve hastanın uygunluğuna karar verildikten sonra artık meme büyütme aşamalarına geçilir. İstenilen boyutta silikonlar seçilerek memelerin altından kesikler açılır ve silikonlar yerleştirilir.

Göğüs Büyütme Kullanılan İmplant Çeşitleri

Göğüs büyütme işleminde kullanılan implantlar arasında silikon ve salin implantlar yer alır. Salin implantlarda tuz ev su çözeltili içeren sıvı bir içerik bulunur. Silikon implantlar ise iç kısmı silikon dış kısmı kabuk olan implantlardır.

Göğüs Büyütme Kullanılan Silikonlar Nelerdir?

Göğüs büyütme işlemlerinde kullanılan silikon çeşitleri jel ve salin olarak ikiye ayrılır. Jel silikonların iç dolgusu oldukça yumuşaktır ve dış kısmı kabuk kaplıdır. Jel formda olanlar ise gerçek göğüs dokusuna en yakın olanlardır.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
Burak Kalfa  Kimdir?
Burak Kalfa Kimdir?