Makine sektörü büyümeye devam ediyor dünyaya söve makinelerini yaydılar

​Strafor Kesme Makinesi Söve makinaları dünya üzerine hızla yayılmaya devam ediyor. Cnc Makinaları insan gücünü arka plana bırakarak makine gücünü ön plana çıkartmaktadır.

Makine sektörü büyümeye devam ediyor dünyaya söve makinelerini yaydılar
Makine sektörü büyümeye devam ediyor dünyaya söve makinelerini yaydılar v
Bu içerik 544 kez okundu.
Reklam

Strafor Kesme Makinesi Söve makinaları dünya üzerine hızla yayılmaya devam ediyor. Cnc Makinaları insan gücünü arka plana bırakarak makine gücünü ön plana çıkartmaktadır. Cnc makineleri inşaat sektörünü çok ileri düzeylere taşımıştır.

Strafor kesim makinası strafor blok kesimi yapmakta. Eps makinesi tek tel yardımı ile kesim yapabiliyorken. Xps makinesi çoklu tel yardımı ile kesim yapmaktadır.

Cnc Eps Strafor Kesim Makinesi dış cephelerde yalıtım ve süsleme amaçlı kullanılan söve, panel, taç, kat silmesi, aplik kilit taşı gibi ürünlerin üretiminde kullanılır.

Cnc strafor kesme makinası 3 boyutlu kesimler ile birlikte süsleme kesimi yapar. Stropiyer kesim makinası straforlara 3d vb gibi şekiller vererek 3 boyutlu kesim ortaya çıkarıyor. Bu kesimleri en çok tercih eden işletmeler ise oteller, kafeler ve restoranlar. Bu işletmeler süsleme amaçlı kullanıyorlar.

Cnc Xps Stropiyer Kesim Makinesi iç cephelerde kullanılan stropiyer-çita-perdelik gibi xps ( Ekstrude Polistiren ) ürünlerin imalatında kullanılır.

Cnc makineleri tezgâh ve tezgâh çeşitlerine göre değişir. Bu değişikler fiyat ve taleplere göre de değişebilir. Siensi makineleri tezgâhları; kesim, püskürtme, karıştırma olarak söyleyebiliriz. Cnc kesim straforları temiz ve kullanışlı keser. Püskürtme straforların üzerine harç kaplama yapar. Harç karıştırma ise harççı akrilik ile karıştırarak kullanışlı harç elde etmenizi sağlar. En çok tercih eden işletmeler; Oteller, kafeler ve en çok tercih ise inşaat sektörüdür.

Cnc makina fiyatları tezgâh ve makine çeşitlerine göre değişir. Eps kesim yerine xps kesim tercih ederseniz fiyat değişir. Ve yeni ARGE çalışmalarımızı tercih ederseniz hem işiniz için hem de çalışan için iyi olacaktır.

Öncel Cnc Makine Hızlı Soğuk Kesim Makinesi Kaliteli sünger ve benzeri malzemeleri istenilen ölçülerde yüksek hassasiyetle keser. Dokunmatik ekranda yapılacak farklı programlar ile farklı ebat ve numaralarda malzemeleri kesmek mümkündür.

Soğuk kesim makinası sünger ve benzeri malzemeleri istenilen ölçüde keser. Hızlı sünger kesim makinası soğuk kesim yapar. Sıcak kesim yerine soğuk kesim yapar. Titanyum telden farklı kesim telleri vardır. Farklı programlar ile farklı ebat ve numaralarda malzemeleri kesmek mümkündür.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık