İki Kişilik Oyun: Ateş ve Su Oyna

İki Kişilik Oyun: Ateş ve Su Oyna

İki Kişilik Oyun: Ateş ve Su Oyna
İki Kişilik Oyun: Ateş ve Su Oyna hande
Bu içerik 508 kez okundu.
Reklam

İki kişilik oyunlar, evde kardeşinle veya bir arkadaşınla rakip olup birbirinize üstünlük kurmaya çalıştığınız oyunlar kategorisidir. Yahut birlikte hareket etmek suretiyle bir amacı gerçekleştirmeye çalıştığınız oyunlar olarak da tanımlayabiliriz. 2 kişilik oyunlar kategorisinde birçok oyun oynayabilirsiniz. Fakat bu oyunlar arasında öyle bir oyun serisi var ki, oynayan oyuncuyu saatlerce bilgisayar veya mobil cihaza bağlamaktadır.


Bu oyun elbette Ateş ve Su oyunudur. Ateş ve Su oyunu, Orman Tapınağı, Işık Tapınağı, Sihirli Tapınak, Kristal Tapınığı ve Elementler gibi 5 bölüm şeklinde oynanan önemli bir oyun serisidir. Ateş ve Su oyunlarının genel mantığı tapınaklardan çıkışa ulaşmak üzerine kuruludur. Ateş Çocuk ve Su Kız birbiri ile yardımlaşmak suretiyle çeşitli tehlikeleri savuşturacak ve çıkışa ulaşmaya çalışacaklardır. Bu oyunu oynayan çocukları uzunca bir süre kendine bağlayan bu oyun serisini oynamanızı özellikle tavsiye ederiz.


Ateş ve Su gibi 2 kişilik oyunların yanı sıra macera oyunları, silah ve savaş oyunları gibi ilgi çekici oyunları oyunparkur.com adresinde oynayabilirsiniz. Oyun oyna denilince ilk akla Oyun Parkur gelmektedir. Ücretsiz ve online oynanan tüm oyunlara ulaşabileceğiniz bu html5 oyun sitesi tam size göre. Haydi oyun oynamak için ne duruyorsun? Biz oyun parkurdayız ya siz?

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
Burak Kalfa  Kimdir?
Burak Kalfa Kimdir?