Hobi Dünyasına Açılan Kapı

Hobi Dünyasına Açılan Kapı

Hobi Dünyasına Açılan Kapı
Hobi Dünyasına Açılan Kapı hande
Bu içerik 227 kez okundu.
Reklam

Hobi Dünyasına Açılan Kapı

Monotonlaşan, pahalılaşan ve sokakların tehlikelerle dolu olduğu bir ortamda insanlar, evlerinde ekonomik ve para kazandıracak iş ve hobi arayışına geçmiştir. Pandeminin de etkisiyle insanlar uzun süre boyunca evlere hapsolmuş ve vakit geçirmek için hobiler edinmeye başlamıştır. İnsanlara uygun, severek yapabilecekleri hobileri bir arada bulabilecek kaynaklar için araştırmalara başladılar. İşte tam bu noktada her kesime ve bütçeye hitap edebilen besthobi.com sitesi, insanların kendilerine en uygun hobiyi ve uğraşı bulmak için ziyaret ettiği belli başlı siteler arasında kendini gösterdi ve bu da her geçen gün ailenin hızlı bir şekilde büyümesine olanak sağladı.

Site Tarihi ve Kuruluşu

Site kurucumuz 8 yıldır bireysel olarak hobileri ile hayatına renk katarken, yılların verdiği tecrübesine güvenerek, bilgilerini diğer insanlarda paylaşarak, onların da kendilerine en uygun hobileri ve uğraşları keşfetmeleri amacıyla Nisan,2020 tarihinde BestHobi ailesini kurdu. Uzun yıllar boyunca banknot ve madeni para koleksiyonculuğu yapan kurucumuz, zamanla antika obje koleksiyonunun da kendisine uygun olduğu fark edip, antika koleksiyonculuğu da yapmaya başlamıştır. Yaşadığı ve büyüdüğü bölgenin verdiği doğa aşkı ile Kampçılık, balık tutma ve evcil hayvan bakımı gibi kendini birçok konuda ileri taşımıştır.

Site İçeriği ve Kategoriler

Daha önce bahsettiğimiz gibi sitemizde her kesime uygun hobiler ve uğraşlarla ilgili bilgiler bulunmaktadır. Ancak, hobiler dışında tüm kesime yardımcı olabilecek, gündemi takip eden yazılarımızla siz değerli okuyucularımıza yardımcı olabilmesi adına, yeni fikirler edinmeniz adına farklı konularda makaleler bulunmaktadır. Şimdi gelin hep beraber besthobi.com sitesinde neler olduğunu, neler bulabileceğimize hep beraber bakalım.

1-           Hobi/Sanat Bölümü

Hobi/Sanat bölümü sitenin en gelişmiş bölümüdür. Bu bölümde her kesimden insanlar kendilerine uygun hobiyi kolaylıkla seçebilir. Örneğin sitemizin en çok ilgi gören hobileri, Kelebek Koleksiyonu, madeni para koleksiyonu ve pul koleksiyonculuğudur. Hobi/Sanat bölümünün en güzel tarafı tüm kesimler tarafından unutulmuş hobileri ve çalışmaları tüm detayları ile değerli okuyucular ile buluşturmasıdır. Örnek olarak Filografi, Ortadoğu’da ortaya çıkan, kısa süre içerisinde tüm dünyada tanınan ve maalesef meşakkatli olması sebebiyle günden düne önemini yitirmiştir. Ancak siz değerli okuyucularımız, sitemizde bu ve bunun gibi unutulmaya yüz tutmuş hobileri bulabilir ve tarihin tozlu raflarında yer alan sanatları tekrar büyütebilir ve bu alanda kendinize yeni bir hobi edinebilirsiniz. Fonetik sanatlar, marakas yapımı, koleksiyon çeşitleri gibi birçok güzel bilgiye bu site sayesinde ulaşabilirsiniz.

2-           Kültür/Genel Bilgi

Kültür/Genel Bilgi bölümünde her kesimin ilgisini çekecek değişik yatırımcılık fikirleri, gündemde henüz yer edinememiş girişimcilik örneklerini inceleyerek, kariyerinize diğer girişimcilerin bir adım önünde başlayabilirsiniz. Örnek verecek olursak, makinalaşan dünyada, büfelerin yerini alan Otomat İşi ile ilgili tüm detaylı bilgileri bulabilir, nasıl ve ne kadar para kazanabileceğiniz hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Diğer bir örnek olarak, pandemi sürecinde eve servis hizmetlerine olan talebin yükselmesi, çoğu kişinin bu sektöre girdiği bir dönemde, Kurye Başvurusu ve 2022 Güncel Maaş bilgisini sitemizde yer alan makaleden bulabilirsiniz. Ayrıca, her şeyin fiyatının arttığı şu günlerde, gidilebilecek ucuz tatil yerlerini araştırarak, yurt içi ya da yurtdışında en ekonomik tatil yerlerini siz değerli okuyucularımıza sunmaktayız.

3-           Sizden Gelenler

Hobi dünyasını her kesime tanıtmak, insanların yoğun hayat temposundan bir nebze uzaklaşabilmesi adına, sitemizde siz değerli okuyucularımızdan gelen hobileri de araştırarak, tecrübelerine ve birikimlerine dayanarak, ailemizi güçlendiriyoruz. Sizler de insanların ilgisini çekeceğini düşündüğünüz hobilerinizi bizlerle paylaşarak, ülkemizde hobi kültürünün gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz.

Yazımızda belirttiğimiz gibi monoton hayattan bir nebze kaçmak, sıkıcı günleri renklendirmek adına başladığımız bu serüvende, her kesimden insana ulaşabilmek adına çalışmaktayız. Sizler de BestHobi ailesini ziyaret ederek, kendinize en uygun hobiyi seçebilir, farklı girişimcilik alanlarında kendinize avantaj sağlayabilir ve gündemde olan ya da henüz gündem olmamış para kazanma metotları ile kendinize birikim yapabilirsiniz.

 

BestHobi ailesinin sloganı olan “Hobi Dünyasına Açılan Kapı”dan girerek, hayatınıza renk katmanızı umut ederiz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
Burak Kalfa  Kimdir?
Burak Kalfa Kimdir?