Birlik Hurda Hurdacılık Hizmetleri

Birlik Hurda Hurdacılık Hizmetleri
Birlik Hurda Hurdacılık Hizmetleri hande
Bu içerik 258 kez okundu.
Reklam

Birlik Hurda Hurdacılık Hizmetleri

Hayatımızın en önemli konularından biri kuşkusuz ham madde konusudur. Sanayinin ve ekonominin gelişimini doğrudan etkileyen ham madde, Türkiye şartlarında döviz ile alınmaktadır. Dövizde meydana gelen hareketlilik, fiyatların artmasına neden olduğu için hurdacı sektörüne ihtiyaç duyuldu. Geri dönüşümün ülke ekonomisine katkısı oldukça fazladır ve ham madde fiyatlarının düşmesinde etkilidir.

Demir ve bakırın yanı sıra alüminyum, sarı ve benzeri bütün metalleri içine alan hurda fiyatları, her zaman değişiklik gösterebilmektedir. Fiyatların değişkenliği, piyasayı da olumsuz bir şekilde etkiliyor. Geri dönüşüm ise bu konuda büyük kolaylık sağlıyor ve pratik çözüm seçeneği sunuyor.

Servis çözümleri de günümüz şartlarında büyük önem arz eden konulardan biridir ve en yakın hurdacı hizmetinin ihtiyaç duyduğu bir seçenektir. Büyük çaplı hurdaların yerinden alımında kolaylık sağlayan servis elemanlarımız ve şoförlerimiz ‘yerinden hurda alımı’ hizmeti sunuyor. Bu hizmet zaman kazandırıyor ve nakliye sorununu ortadan kaldırıyor.

Hurda Fiyat Listesi

Fiyatlarımız güncel bir şekilde ‘metal borsası hurda fiyatları’ üzerinden belirleniyor. Fiyatlandırma işleminde dikkat edilmesi gereken önemli hususlar firma elemanlarımız tarafından takip ediliyor. Fiyatlarımızı müşterimizin beklentisine uygun şekilde şekillendiriyoruz ve bu kategoride her zaman için uygun rakamları tercih ediyoruz.

Fiyatlarımızı etkileyen en önemli konu metallerin kilo fiyatıdır. Bütün metallerin kilo fiyatı farklıdır ve bu fiyatlar borsa tarafından belirlenir. Fiyatlarda meydana gelen değişiklikler anında yansıtılmaktadır. Perakende veya toptan alımlarımız farklı fiyatlandırılmaktadır ve bu konuda her zaman müşterimizin memnuniyetini ön planda değerlendiriyoruz. Hurda alan yerler her zaman için alım yapıyor ve bu konuda kolaylık sunuyor.

Hurdacı Servisi

Kilo bazında gerçekleşen alımlarımız tonaj bazında da gerçekleşiyor. Yıkım karşılığı hizmetimizde ise karşılıklı anlaşma usulüne göre gerçekleşiyor. Belli bir fiyat üzerinden anlaşma sağlanıyor ve çıkan hurda miktarı ne olursa olsun o fiyattan ödeme yapılıyor. Yıkım işlemlerinde bu yöntemimiz büyük kolaylık sağlıyor.

Geri dönüşebilen metallerin alım-satım işlemlerinde ekibimiz her zaman için en uygun yöntemleri tercih ederek hareket ediyor. Servis hizmetimizin pratik özellikleri sayesinde yerinden alımlar ve ödeme seçenekleri seri bir şekilde gerçekleşiyor. Hurdacılar ekibimiz bütün metalleri tanıyor ve alım işlemleri esnasında ‘geri dönüşebilen’ metaller alınıyor.

İletişim: https://www.birlikhurda.com/

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
Burak Kalfa  Kimdir?
Burak Kalfa Kimdir?