Aker Hurda Hurdacılık Hizmetleri

Aker Hurda Hurdacılık Hizmetleri
Aker Hurda Hurdacılık Hizmetleri hande
Bu içerik 362 kez okundu.
Reklam

Aker Hurda Hurdacılık Hizmetleri

Çöpe atılan her şey atık veya ‘çöp’ olarak değerlendirilemez. Ham madde olarak geri dönüşebilen plastikler, kağıtlar ve metaller hurdacı olarak alınmaktadır. Firmamız Aker Hurda da ‘en yakın hurdacı’ ünvanına sahiptir ve her müşterimize aynı anda ulaşabilmekteyiz. Ekip anlayışı ile hareket ederek kısa sürede yerinden hurda alımı gerçekleştiren şirketimiz bu konuda çözüm oluşturmaya devam ediyor. Demir, bakır, çinko, alüminyum, sarı, çelik ve krom gibi metaller bu kategoride alınıyor. Ayrıca akü, motor ve elektronik eşyalar da hurda dünyasında para ediyor.

Hurda Metal Fiyatları

Şirketimiz, Türkiye ekonomisinde ham madde olarak değerlendirilen ve hurda olarak alınan bütün hurdaları alıyor. Metal borsası, metal hurda fiyatları kategorisinde fiyat belirleyen bir kurumdur ve bu kurum her an değişiklik gösteren metallerin fiyatlarını belirlemektedir. Firmamız da bu değişkenliği yakından takip ederek fiyat listesini güncelliyor ve her müşteri için aynı fiyatı veriyor.

Müşterimizin beklediği rakamlar bizim için önemlidir ve firma olarak da aldığımız hurdalar için en iyi rakamları vermeye çalışıyoruz. Fiyatlandırmada önemli olan konu satışı düşünülen metalin ayrışmış olmasıdır. Motor ve metal eşya alımında Metal borsasının rakamları uygulanamaz. Genellikle ortalama bir fiyat uygulanır ve bu fiyattan hurda alan yerler alım gerçekleştiriyor. 

Hurda Servis Hizmeti

Metallerin paslanması veya yeni olması fiyatta her hangi bir değişikliğe neden olmaz. Firmamız Aker Hurda eski veya yeni bütün metaller için aynı fiyatı veriyor. Firmamız bütün metalleri hurda olarak değerlendiriyor ve fiyatlandırma kategorisinde de bu konuyu dikkate alıyor. İstediğiniz zaman zarfında hurdaları yerinden alabilirsiniz ve bu konuda bizden yardım alabilirsiniz. Günün her saatinde sizden gelen teklifleri değerlendiriyoruz ve yerinden hurda alımı gerçekleştiriyoruz. En yakın hurdacı aramalarında tercih edilen şirketimiz günün her saatinde hizmet sunuyor. Güncel fiyatlar ve yüksek fiyat seçenekleriyle hurdalarınızı alıyoruz. Kısa sürede ekibimiz istediğiniz zaman zarfında yerinden alım yapıyor.

Yıkım hizmetimiz de bu sektöre özel bir şekilde gerçekleşiyor. Yıkım hizmetimiz yıkımdan çıkan hurda karşılığı yapılıyor. Yıkım karşılığı yapılan hurdacılık hizmetimiz özellikle kentsel dönüşüm kategorisinde tercih ediliyor.

İletişim için https://www.akerhurda.com

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
Burak Kalfa  Kimdir?
Burak Kalfa Kimdir?