Ceviz Lamine Parke

Ceviz Lamine Parke
Ceviz Lamine Parke hande
Bu içerik 125 kez okundu.
Reklam

Ceviz Lamine Parke

 

Ceviz lamine parke günümüzde birçok evde ve mekanda kullanılmaktadır. Lamine parke yapı malzemesi yüzde 100 doğal ve ahşap tabakalardan oluşan yapı malzemesidir. Gelişen teknolojiler kullanılarak ağacın işlenmesi sonucu yapılmaktadır. Uzun yıllar boyunca şeklini koruması ve dayanıklı olması nedeniyle günümüzde sıklıkla tercih edilen parke çeşitleri arasındadır. Doğal olmalarının en büyük avantajı ise sistre ve cilalama işleminin yapılabilir olmasıdır.

Ceviz lamine parke alt ve üst ahşap katmanların sıkıştırılarak tutkal yardımıyla ve ısı, basınç etkisiyle birbirine yapıştırılması sonucunda üretilmektedir. Bu yapı malzemesi yerden ısıtma sistemleri için en doğru uygulamadır. Aynı zamanda da sağlığa zararlı hiçbir kimyasal maddeyi içerisinde barındırmamaktadır. Yağlı ve cilalı olarak üretilen bu malzemeler ambalajından çıkarıldığı gibi uygulamaya hazırdı. Bunun yanında mekanın zeminine uygulandıktan sonra herhangi bir ekstre işlem yapılmasına gerek kalmaz. Ceviz lamine parke ürünlerine uygulanana sistre işlemi sayesinde uzun yıllar boyunca kullanılabilir hale gelmektedir. Montajının kolay olması, doğallığı, sağlıklı ve dayanıklı olması nedeniyle sıklıkla tercih edilen yapı malzemeleri arasında yerini almıştır. Ayrıca nem ve rutubetten diğer ürünlere göre daha fazla etkilenen ceviz lamine parke kuru ortamlarda diğer yapı malzemelerine göre daha dayanıklıdır. Dış mekanlarda çok az kullanılan bu parke türü iç mekanlarda oluşturduğu estetik görünümle dikkat çekmektedir. 

 

Ancak bu yapı malzemesinin dayanıklılığı ve kalitesi, üretiminin yapıldığı yerin kalitesiyle ve işçiliğiyle doğru orantılıdır. Bu yüzden ceviz lamine parke alırken dikkat edilmesi gereken en önemli kurallardan birisi malzemenin alındığı yerdir. Valenti Parquet olarak parke sektöründe uzun yıllar edindiğimiz tecrübeyle yüksek kalite standartlarına uygun ceviz lamine parke üretimi yapmaktadır. Ürün kapasitesi ve çeşitliliği artırmak için yenilikçi bakış açımızla hareket ediyor, sürekli olarak gelişen teknolojileri takip ederek makine parkurunu geliştiriyoruz. Müşteri odaklı vizyonumuzla hizmet veriyor, bu doğrultuda en kalite ürünleri satışa sunuyoruz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
Burak Kalfa  Kimdir?
Burak Kalfa Kimdir?