Can Dilekci Tarzında Bir Makyaj

Can Dilekci Tarzında Bir Makyaj
Can Dilekci Tarzında Bir Makyaj hande
Bu içerik 270 kez okundu.
Reklam

Can Dilekci Tarzında Bir Makyaj
Yaklaşık 5 senedir sosyal medya sektöründe bizimle olan Can Dilekci yaptığı makyajlar ile adından söz ettiriyor. 
18 yaşına girecek olan Can Dilekci hem sosyal medya icerik üreticisi hem influcer hem de makyaj artisti. Bu işi yaklaşık 5 senedir yapan ve oldukça başarılı olan Can Dilekci özellikle tercihleri ve yaptığı işbirlikleri ile de adından söz ettiriyor. Vegan olması ile de birçok kez alkışlanan isim birçok influencerla ve fenomenle ortak çalışmaları ile de hayatımıza girdi. 
Yeni Nesil Makyaj Sanatı
Instagram kullanıcı adı @candilekcci olan makyaj sanatçısı sayfasında paylaştığı makyajları sayesinde çok popüler. Farklı bir tarza sahip olan ve normal makyaj sanatçılarından onu ayıran şey ise yüzüne yaptığı yaratıcı çizimler. Kimi zaman bir karaktere kimi zamanda ünlü ressamların çizdikleri resimler ile kendine bir dünya yaratan Can Dilekci aynı zamanda Hande Yener’in yeni çıkacak olan”Aklımda” şarkısının klibinde kendi yüzüne ve vücuduna yaptığı sanatsal makyajı ile yer aldı. 
Haziran ayı itibariyle temelli İstanbul’a taşınan Can Dilekci sevenleri ile buluşmayı da can gözle bekliyor. Kına, nikah, düğün gibi özel gün makyajları da yapan ve isteyenlerin bu özel makyajlar için randevu oluşturabileceklerinden de bahseden makyaj sanatçısı kendi yeteneklerine çok güveniyor.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
Burak Kalfa  Kimdir?
Burak Kalfa Kimdir?