Doğalgaz Filtreleri

Doğalgaz Filtreleri
Doğalgaz Filtreleri News Tanıtım
Bu içerik 390 kez okundu.

Doğalgaz Filtreleri

Doğalgaz şehir içi kulanımının yanı sıra endüstriyel uygulamalarda da sıklıkla kullanılan bir gazdır.

Doğalgaz, üretim hatlarından istasyonlara aktarılırken içerisinde birtakım kirletici partiküller içerir. Bu partiküllerin gazın homojen yapısından ayrılarak evlerde ve iş yerlerinde kullanılabilmesi için doğalgaz filtreleri boru hatlarına monte edilerek kirletici maddelerden uzaklaştırılır.

Doğalgaz filtreleri RMS istasyonlarında doğalgazın basınç düşürme ve ölçümü için oldukça gereklidir. Enerji üretimi için doğalgaz kullanılan fabrikalarda ve ana doğalgaz hatlarında sıklıkla kullanılmaktadır.

Günlük hayatın önemli bir parçası haline gelen doğalgazın yüksek verimlilik seviyesine ulaşabilmesi için doğalgaz filtre kartuşları tercih edilmektedir. Bu kartuşlar sayesinde doğalgaz hat boyunca içerisinde bulunan kirletici ve katı partiküllerden arındırılmaktadır.

Sistemin stabil çalışmasını ve hata süreçlerini minimum seviyeye indirmesi bakımından oldukça faydalı olan bu kartuşlar, her türlü doğalgaz hattında, kontrol cihazlarında, basınç düzenleyicilerinde ve sayaçlarda sistemin doğru çalışmasına katkı sağlamaktadır.

Dünyaca ünlü filtrasyon ekipmanı üreticilerinin standartlarında doğalgaz filtresi üreten Holder Filter, doğalgazın enerji olarak kullanıldığı her yerde yenilikçi çözümler üretmektedir.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Profesyonel Make Up Uzmanı Şeyma Karakut: Makyajın Büyülü Dokunuşu
Profesyonel Make Up Uzmanı Şeyma Karakut: Makyajın Büyülü Dokunuşu
YÖK'ten yurt dışı eğitim uyarısı
YÖK'ten yurt dışı eğitim uyarısı