Survivor’un En Son Bölümlerini Takip Edin

Survivor’un En Son Bölümlerini Takip Edin
Survivor’un En Son Bölümlerini Takip Edin News Tanıtım
Bu içerik 303 kez okundu.

Survivor’un En Son Bölümlerini Takip Edin

Tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor yarışması insanların en çok ilgisini çeken programlardan biridir. Dizi yanında çeşitli yarışma programları da sıklıkla izlenir. İnsanların heyecanla takip ettiği yarışma programı her bölüm yaşanan tartışmalar ve ödüller ile izleyicileri ekran başına kilitliyor. Bu sene eski yarışmacılar ile gerçekleştirilen Survivor All Star yarışmasında sona gelindikçe heyecan da artıyor.

 

 

Ünlüler ve gönüllüler arasında geçen rekabette magazin olayları da dikkat çekiyor. Yarışmalarda yaşanan heyecanlı dakikalar ve ödülü kimin kazanacağı da merak edilen konular arasında. Yarışmada sona yaklaşılırken kimin birinci olacağı da pek çok kişi tarafından mera ediliyor. En son ünlüler takımı yarışmacılarından Sema’nın adaya veda etmesinden sonra yeni haftada kimin adaya veda edeceği de merak ediliyor. Yarışmayı yakından takip eden kişiler yeni fragmanı da merakla bekliyor. Yarışmada sona yaklaşılırken gerilim artarken finalin nerede yapılacağı da merak edilen konular arasında.

Survivor All Star Bölümleri

Survivor 2022 hafta içi ve hafta sonu yayınlanmaya devam ediyor. İnternetmanset sitesinden survivor ile ilgili tüm haberleri bulabilirsiniz. Survivor Türkiye’nin resmi Youtube kanalı üzerinden yeni fragmanları ve programın eski bölümlerini de izlemek mümkün. Yayın akışına göre her gün saat 8’de yayınlanan Survivor yarışmasının bu haftaki ödül ve iletişim oyunları da merak konusu.

En son Evrim ve Nisa’nın ünlüler takımına Ayşe’nin de gönüllüler takımına geçmesi ile birlikte dengelerin değiştiği Survivor yarışmasında kimin galip geleceği de merak edilen konulardan biri. Sevenlerinin çok olduğu yarışmacılar arasında her geçen gün rekabet artıyor. En son 124. Bölümün yayınlandığı yarışmada bu hafta kimin gideceği de izleyicilerin yakın takibinde.

Ünlüler Takımı Atağa Geçti

Ünlüler takımı bu haftaya oldukça iyi bir şekilde başlayarak tek tek oyunları kazanıyor. İlerleyen günlerde gönüllüler takımının atak yapıp yapmayacağı da merak ediliyor.

En son 124. Bölümün yayınlandığı yarışmada gönüllüler iletişim oyununu kazanarak sevdikleriyle hasret giderdi. İki takım arasındaki gerginlikte gün geçtikçe artmaya devam ediyor. İki takım arasında konseyde gergin anlar yaşandı. Yayınlanan son bölümde potaya giren isim de Evrim oldu. https://internetmanset.com/ sitesinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Profesyonel Make Up Uzmanı Şeyma Karakut: Makyajın Büyülü Dokunuşu
Profesyonel Make Up Uzmanı Şeyma Karakut: Makyajın Büyülü Dokunuşu
YÖK'ten yurt dışı eğitim uyarısı
YÖK'ten yurt dışı eğitim uyarısı