Ofis Bölücü Paravanlar

Ofis Bölücü Paravanlar
Ofis Bölücü Paravanlar hande
Bu içerik 281 kez okundu.
Reklam

Ofis Bölücü Paravanlar

Akustik bölücü seyyar paravan sistemleri, akustik ara bölme paravan sistemleri olarak teknik ismi ile bilinen, son derece ses emici (soğurucu) akustik kumaş kaplama bölücü pano panellerden ürettiğimiz seperatör akustik paravanlar (seyyar bölücü paravanlar) yüksek ses emilim gücüne sahiptirler. Akustik paravanlarımız tekli, ikili, üçlü veya dörtlü gibi çoklu modüller şeklinde üretiyoruz. Ofis Bölücü Paravanlar Bugünün ofisleri eski zamanlara göre daha açık planlıdır. Açık kat planları enerji verimliliğini arttırıp takım çalışmasını kolaylaştırıp, çalışanların iletişim kurmasını ve iş birliği yapmasını kolaylaştırsa da artan gürültü seviyesiyle birlikte birçok sorun açığa çıkmaktadır. Açık alanda daha fazla insan daha fazla gürültü anlamına gelir. Bu sebeple her geçen gün akustik ürünlere duyulan ihtiyaç artmaktadır. Modüler akustik paravanlar sabit olmadığından ihtiyaca göre konumlandırılabilir.

 

 

Örneğin toplantı esnasında masanın etrafında doğru konuma getirilerek anında ses kontrolü ve mahremiyet sağlanabilir. -30mm ve 100mm aralıklarında üretilebilmektedir. Yüksekliğin 180cm’den fazla olması durumunda destekleyici elemanlar kullanılmalıdır. Alüminyum, ahşap veya demir çerçeveli üretilebilir. Çerçeveler istenilen renkte boyanabilir. Ofis Bölücü Paravanlar Akustik kumaş veya keçe kaplaması yapılabilir. Paravanların iç dolgusu camyünü, yanmaz akustik sünger veya basotect sünger olabilir. Sabit demir ayak, tekerlekli ayak gibi çeşitli ayak seçenekleri mevcuttur. Yanmaz özellikte istenirse dış yüzeyindeki kumaş yanmaz apreli olarak kaplanabilir. Akustik paravan sistemleri, alanları istenildiği şekilde bölümlendirmede kullanılan, dekoratif görünüme sahip ve ses akustiği sağlayan modüler ses yalıtım panelleridir. Mekan içinde sesin hâkim olduğu iletişim bozukluğu yaşanan alanlarda tercih edilebilir. Gürültünün yoğun olduğu mekânlarda, alanları istenildiği şekilde bölümlendirmede kullanılan, dekoratiftik ve ses akustiği sağlayan modüler paravanlar, farklı renk alternatifleriyle benzersiz çözümler sunmaktadır.

 

 

 Dekoratif bir şekilde kullanılan akustik paravanlar bölme duvar gibi de düşünülebilir. Maksimum belirli bir yüksekliğe kadar yapılmasının sebebi ayakta sabit kalması gerektiğindendir.  Ofislerinize farklı bir görünüme neden olmadan uyum sağlar ve eşyalarınıza uygun bir şekilde üretilip dekor edilebilir. Genel olarak ofislerde ve çağrı merkezlerinde kullanılır. Ofis Bölücü Paravanlar gürültülü açık ofis alanlarına mahremiyet sağlamaya yardımcı olan şık ve pratik bir tasarıma sahiptir. Bağımsız ofis ekranlarından masaüstü ekranlarına kadar birçok seçenek mevcuttur ve her biri ortamdaki ofis gürültüsünü emmeye yardımcı olmak için camyünü içerir. Firmalardaki kalite düşüşünün sebebini firma sayısının artışı olarak değerlendirebiliriz. Firma sayısı arttığında her ne kadar akustik panel hizmeti almanız kolaylaşsa da kalite düşüşünün farkına varmış olmalısınız. Hizmetin sonucunda hayal kırıklığı yaşamak istemiyorsanız firmalarla anlaşmadan önce onları detaylı bir şekilde araştırmanız gerekiyor. Araştırmalarınıza rağmen kaliteli bir firma bulamadıysanız bize ulaşarak avantajlı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Kaliteli ürünlerin fiyatları her ne kadar yüksek olsa da verdiği hizmet hepsinden fazladır. Turkish Acoustic olarak müşterilerimize vermiş olduğumuz ürün ve hizmetler bütçenize en uygun ve en kaliteli malzemeler olarak seçilmektedir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
Burak Kalfa  Kimdir?
Burak Kalfa Kimdir?