Evden eve nakliyat nedir ?

Evden eve nakliyat nedir ?
Evden eve nakliyat nedir ? hande
Bu içerik 157 kez okundu.
Reklam

Evden eve nakliyat nedir ?

Evden eve nakliyat müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda , ev ve ofis eşyalarının bulunduğu konumdan istenilen yeni konuma doğru zamanda taşınması için gerekli yöntemleri planlama, uygulama ve denetleme sürecidir .

Evden eve nakliyatta oda sayısının önemi nedir ?

Oda sayısından yola çıkarak eşyanızın ne kadar hacim kaplayabileceği hesaplanır. Kaç adet taşıma personelinin geleceği, ne kadar paketleme malzemesi alınacağı, ne tip bi nakliyat kamyonunun gönderileceği oda sayısı ile alakalıdır. Ve  eşya yoğunluğu hangi odalarda ise nakliyat firmasının bilgilendirilmesi önemlidir.

Nakliyat firmaları hangi işleri yapar ?

Nakliyat firmaları evinizden tüm mobilyaları alır, paketler, yeni evinize gönderir, istediğiniz odaya teslim eder, paketler ve kurulumunu yapar. Ayrıca nakliye firmaları duvar delmezler, eğer raflarınız ve duvar dolaplarınız varsa bunu  firma ile görüşmelisiniz. Çoğu nakliye şirketi klimayı sökme işini üstlenmez. Eşyalarınız yeni evinizde gelmeden temizlik yapmamalısınız. Bir çalışandan sırtında bir yük varken ayakkabılarını çıkarmasını istemek etik olmaz.

 

Antalya evden eve nakliyat için alınana hizmetlerin 90%’ıiki taraf (müşteri - kurye) arasındaki telefon görüşmeleri ile belirlenir. Bu nedenle iki taraf arasındaki iletişimin sağlam ve doğru bilgilere dayanması çok önemlidir. Hizmet karşılığı ücretlendirme , tamamen görüşme sonrası elde edilen bilgilere göre yapılacaktır . Tam bilgi eksikliği veya bu bilgilerdeki deneyim eksikliği nedeniyle hareketli gün fiyatlandırmasında sorunlar ortaya çıkmakta ve müşteri memnuniyeti azalmaktadır .

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
Burak Kalfa  Kimdir?
Burak Kalfa Kimdir?