Aydın Basım Oto Kokuları

Aydın Basım Oto Kokuları
Aydın Basım Oto Kokuları hande
Bu içerik 127 kez okundu.
Reklam

Aydın Basım Oto Kokuları

Aydın Basım olarak 1995 yılında işletmemizi açtık ve promosyon ürünlerimizin satışına başladık. O zamandan beri, müşterilerimize geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi sunan bir promosyon ürünleri lideri olarak kendi ürünlerimizi sunduk. Promosyon ürünleri sektörü uzun süredir var. Şirketimizi 1995 yılında müşterilerimize en kaliteli araç kokusunu sunmaya odaklanarak kurduk. Dağıtım, pazarlama ve müşteri hizmetleri konusunda uzun bir geçmişe sahibiz.

 Yurt içi ve yurt dışında yaygın hizmet ağı ile promosyon ürünleri sağlayan bir firmayız. Kurumsal etkinliklerden spor etkinliklerine kadar her türlü etkinlik için promosyon ürünleri tedarik ediyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz ürünlerde "kalite ve hizmet" ilkesini esas alan bir firmayız. Aydın Basım olarak firmalara ve bireylere çok çeşitli promosyon ürünleri sunan bir firmayız. Ayrıca uluslararası ağımız aracılığıyla da hizmet veriyoruz. Türkiye’nin en kaliteli oto kokularını üreterek promosyon sektöründeki yüksek fiyatlara karşı tüketiciler ve siz değerli müşterilerimize daha ekonomik fiyatlı ürünler ile alternatif yaratmak amacıyla sektörde hizmet vermektedir.

Her biri kendi alanında uzman ekibi ile oto kokusu üretimini gerçekleştiren firmamız aylık 10 milyon üretim kapasitesine sahiptir. Sektörde 10 yılı aşkındır oto kokusu üretimi yapan firmamız esans, kağıt, ambalaj vb. tüm ürün girdilerini kendi depolarında ve imalathanesinde kendi bünyesinde barındırmaktadır. Oto kokusunun kalitesi dışında oto kokusu fiyatları konusunda da en uygun marka olduğumuzdan dolayı daha diğer markalara kıyasla daha çok tercih ediliyoruz.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
Burak Kalfa  Kimdir?
Burak Kalfa Kimdir?