Profesyonel Mutfaklar İçin Taşıma ve İstifleme Fikirleri

Profesyonel Mutfaklar İçin Taşıma ve İstifleme Fikirleri
Profesyonel Mutfaklar İçin Taşıma ve İstifleme Fikirleri News Tanıtım
Bu içerik 136 kez okundu.

Gıda sektöründe profesyonel bir işletme açmak istiyorsanız, profesyonel mutfağınızın ev mutfağınızdan fazlasıyla farklı olacağını bilmelisiniz. Aynı anda 10 kişiye birden ızgara servis etmek, kahve yapmak, kek servis etmek için daha işlevsel, daha profesyonel mutfak malzemelerine ihtiyaç duyarsınız.

Endüstriyel mutfak ürünleri arasında pek çok farklı kategori, pek çok farklı ürün bulmak mümkün. Çünkü gitgide büyüyen gıda sektörü pek çok farklı mutfağın servis edilmesine olanak sağlamıştır. Bu sebeple işletmenin büyüklüğüne ve sunduğu ürünlere göre farklı profesyonel mutfak ürünleri gerekli olmaktadır.

Her işletme için farklı ihtiyaçlar gerektiren gıda sektöründeki ihtiyaçlar sadece pişirmeyi değil temizliği, servisi, depolamayı da içerir. Mutlu bir işletme, mutlu müşteriler için gerekli profesyonel mutfak malzemeleri yakın mercek altında sizleri bekliyor.

Endüstriyel Mutfaklar İçin Pişirme Malzemeleri

Her işletmenin ihtiyaç duyduğu pişirme araçları farklı olmaktadır. Kimi işletme için bir döner pişirme makinesi ya da sanayi tipi tost makinesi yeterli olurken kimi işletme için endüstriyel fırın, ızgara, tezgah altı bulaşık makinesi, devrilir tava ve tencere gerekli olmaktadır. Bu sebeple mutfağınızı iyi tanımalı ve pişirme malzemesi olarak ihtiyaçlarınızı iyi belirlemeli, buna göre alışveriş yapmalısınız.

İşletme Mutfakları İçin Temizlik Fikirleri

Büyük mutfakların bulaşık derdi de elbette büyük oluyor ancak bu aşamada da sanayi tipi bulaşık makineleri yardımınıza koşuyor. Aynı anda pek çok bulaşığı yıkayabileceğiniz bulaşık makineleri, bardak yıkayıcılar, çatal-bıçak parlatıcılar ve çok daha fazlası profesyonel mutfak dünyasında sizleri bekliyor.

Büyük Mutfaklar İçin Soğutma Fikirleri

Malzemelerinizi günlük alıyor olsanız bile soğutma anlamında büyük bir yere ihtiyaç duyacaksınız. Bu sebeple ev tipi buzdolaplarının daha geniş formda olanlarını tercih edebileceğiniz gibi tezgah altı, hacimli buzdolaplarını da tercih edebilirsiniz. Salata barlar, sandviç standları için set üstü soğutucular iyi bir fikir olacaktır.

Profesyonel Mutfaklar İçin Taşıma ve İstifleme Fikirleri

Kuru malzemeler, tabaklar, tepsiler, pişen ürünler ya da pişmeye hazır ürünler, profesyonel mutfaklarda alana ihtiyaç duyar. Çalışmanıza engel olmayacak, fazlalıkları kolayca toplayacabileceğiniz, istifleyebileceğiniz raflar mutfakta işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

Sadece istifleme değil, taşıma da profesyonel mutfaklarda önemli bir iş yüküdür. Bu iş yükünü azaltabilmek için pek çok taşıma fikri bulabilirsiniz. Tepsi taşıma arabaları, bulaşık taşıma arabaları, kazan taşıma arabaları ve çok daha fazlasını profesyonel mutfakların taşıma çözümleri arasında bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken mutfağınızın kapasitesini belirlemek ve buna göre ihtiyaçlarınızı gözden geçirerek taşıma arabasına karar vermektir.

Profesyonel Mutfakların Her Çözümü Tek Bir Adreste: Cafe Mutfak

Büyük ya da küçük ölçekli işletmeler fark etmeksizin, her alanda işletme mutfaklarına destek sağlayan Cafe Mutfak, sizin işletmeniz için de en profesyonel, en pratik çözümleri sağlamaya hazır. Profesyonel mutfak malzemeleri, cafe bar malzemeleri, sokak lezzetleri için gerekli olan tüm malzemeler ve çok daha fazlası Cafe Mutfak'ta sizleri bekliyor.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Profesyonel Make Up Uzmanı Şeyma Karakut: Makyajın Büyülü Dokunuşu
Profesyonel Make Up Uzmanı Şeyma Karakut: Makyajın Büyülü Dokunuşu
YÖK'ten yurt dışı eğitim uyarısı
YÖK'ten yurt dışı eğitim uyarısı