Aveda ve Boyalı Saçlar

Aveda ve Boyalı Saçlar
Aveda ve Boyalı Saçlar hande
Bu içerik 110 kez okundu.
Reklam

Aveda ve Boyalı Saçlar

Kadınlar değişiklik yapmayı ve güzel görünmeyi severler. Bu neden ile makyajlarında ve hatta saçlarında oldukça farklı değişiklikler yaparlar. Saçların boyanması en çok tercih edilen yöntemdir. Ancak saçların boyanması, saçların yıpranması açısından son derece sakıncalı durumlar oluşturabilmektedir. Akdeniz’in en iyi salonlarından birinin sahibi olan Kuaför Aşkın, kadınları Aveda ile tanıştırmaktadır.

Kuaför Aşkın Aveda.

Mersin’in önde gelen kuaförleri arasında yer alan kuaför Aşkın, her zaman daha iyisini başarmak için yüksek hedefler ile faaliyetine devam etmektedir. Türkiye Kuaförler Federasyonu üyesi olan kuaför Aşkın, bölgesinde verdiği üst seviye hizmet ile tanınmaktadır.

Dünyaca ünlü markaların kullanıldığı kuaför Aşkın salonunda, eğitimli ve son derece tecrübeli personelin vermiş olduğu hizmet ile müşteri odaklı hizmet sağlamaktadır. Son derece modern anlayışa sahip ve saça dair tüm püf noktalara hakim olarak hizmet sağlayan salon, bayanların en çok ziyaret ettiği mekanlardan biridir.

Dünyaca ünlü kozetik markaları ile çalışan kuaför Aşkın son olarak Aveda markası ile çalışmaya başlamıştır.   Aveda, dünyanın pek çok ülkesinde 550’nin üzerinde ürünü ile kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Yüzede yüz doğal olan Aveda ürünleri, yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Aveda ve Saç Boyası.

Aveda’nın asıl uzmanlık alanı saçlardır ve saçların korunması için son derece iddialı ürünleri kadın ve erkeklerin beğenisine sunmaktadır. Özellikle bayan kozmetik ürünler üzerine yoğunlaşılmıştır.

Bayanların saçlarının uzun olması, sürekli bakım gerektirmesi ve saçların sürekli olarak değiştirilmesi saçların yıpranmasında son derece etkilisir. Özellikle saçlarda kullanılan boyalar saçların yorukmasına ve yıpranmasına neden olmaktadır. Yüzde yüz doğal içeriğe sahip olana Aveda saç boya ürünleri son derece geniş bir renk yelpazesine sahiptir.

Aveda saç boya ürünleri ile saçlar çok daha parlak, dolgun, sağlıklı ve son derece orijinal bir görünüm kazanmaktadır.

Kaynak:https://www.instagram.com/kuafor.askinhortum/

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
Burak Kalfa  Kimdir?
Burak Kalfa Kimdir?