Gençlerin Yeni Fenomeni Youtuber Okan Sarıoğlu Kimdir?

Gençlerin Yeni Fenomeni Youtuber Okan Sarıoğlu Kimdir?
Gençlerin Yeni Fenomeni Youtuber Okan Sarıoğlu Kimdir? News Tanıtım
Bu içerik 455 kez okundu.

Gençlerin Yeni Fenomeni Youtuber Okan Sarıoğlu Kimdir?

YouTuberlar özellikle son yıllarda büyük küçük herkesin ilgi odağında. Adı sıkça duyulan YouTuberlar'dan biri olan Okan Sarıoğlu'nun kim olduğu merak konusu. Peki Ünlü YouTuber Okan Sarıoğlu kimdir, kaç yaşında? Okan Sarıoğlu nereli, burcu ne? Birçok başarılı işe imza atan ve milyonlara kendini izletmeyi başaran Okan Sarıoğlu'nun kim olduğuna dair merak ettiklerinizi bu haberde anlattık.

Okan Sarıoğlu; eğlence ve korku içerikli parodi videoları ile oldukça geniş bir kitleye hitap etmektedir. Çektiği videoları kendi yorumlamasıyla hem korkunç hem eğlenceli hale getirerek oldukça farklı ve özgün bir kanal yaratmıştır. Sosyal medyadaki ilk zamanlarında internet ve bilgisayar programlarıyla ilgili basit eğitim videoları yapmıştır. YouTube ve sosyal medyaya başlangıcını bilgisayar ve oyunlar ile yapmıştır. YouTube'a bilinen ilk videosunu 2013'te yüklemiştir. Yani henüz küçük bir çocukken bile içerik üretmekteydi. Bu 2016'da açtığı kanalında ise çizgi filmlerle alakalı inceleme videoları yapmıştır. Daha sonradan kurgusal eğlenceli korku videoları ile daha geniş kitlelere hitap etmeye başlamış ve oldukça ilgi çekmiştir. Gece 3'te sakın denemeyin ve Dark Web sipariş gibi video konularını Türkiye'de ilk yapmıştır. Bu içerikleri takip ettiği yabancı Youtuber ''ImJayStation'' ve ''Jester'' kanallarından örnek aldığını da söylemiştir. Ürettiği içerikler hakkında ''Tüm videolarımı eğlence amaçlı yapıyorum. İzleyen sevenlerimin yüzünde ufacık da olsa bir gülümseme bırakabiliyorsam ne mutlu bana.'' diye ekledi. Yaptığı ilgi çekici ve çok şaşırtıcı videoları sık sık gündem ve trend olmaktadır. YouTube kanallarında 500 bini aşkın takipçisi bulunmaktadır.

Ürettiği özgün içerikleri ile çoğu zaman gündemde kalan Okan Youtube'da fenomen haline geldikten sonra takipçilerinin en çok merak ettiği konu ise Youtuber’ın yaşı ve nerede yaşadığı oldu. 9 Nisan 2002'de dünyaya gelen Sarıoğlu, 20 yaşındadır ve koç burcudur. Bursa'da dünyaya gelmiş ve hala yaşamına orda devam etmektedir.

Okan Sarıoğlu, doğrulanmış YouTube kanalında şu an 470 bin abonesi var. Tepki videoları yaptığı 2. kanalında 50 bin, Oyun videoları yaptığı kanalında 13 bin, Shorts videolar yayınladığı diğer kanalında ise de 70 bin abonesi vardır. Ünlü sosyal medya fenomeninin TikTok'ta 34 bin, Instagram’da 64 bin takipçisi var.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Profesyonel Make Up Uzmanı Şeyma Karakut: Makyajın Büyülü Dokunuşu
Profesyonel Make Up Uzmanı Şeyma Karakut: Makyajın Büyülü Dokunuşu
YÖK'ten yurt dışı eğitim uyarısı
YÖK'ten yurt dışı eğitim uyarısı