Love Ant Leashes (Aşk ve Tasma) Çok İzlenen Filmler Arasında Bulunuyor

Love Ant Leashes (Aşk ve Tasma) Çok İzlenen Filmler Arasında Bulunuyor
Love Ant Leashes (Aşk ve Tasma) Çok İzlenen Filmler Arasında Bulunuyor News Tanıtım
Bu içerik 422 kez okundu.

 

Love Ant Leashes (Aşk ve Tasma) Çok İzlenen Filmler Arasında Bulunuyor


Özellikle çok izlenen ve gözde olan filmler belirli dijital sinema platformlarında izlenmektedir. Bu anlamda izlenilen filmler için belli ücretler gözden çıkarılması gerekir. Ancak üye olmayan kişiler bu filmleri izlemekten uzak kalmaktadır. Ancak buna rağmen bazı alternatifler sayesinde izlemeniz mümkün olabilir.

 

Love and Leashes filmi de dijital film platformunda yayınlanan son filmlerden biridir. Hyeon Jin Park’ın yönetmenliğini üstlendiği filme Jennifer Sun Bell, Joon Young Lee ve Seohyun oynuyor. Bunun yanında sinemada Nicole Kidman’nı rol alması filmi cazip kılıyor. Türkçe karşılığı “Aşk ve Tasma” olan filmin süresi 118 dakika. 2022 yapımı film şimdiden çok izlenilen sinemalar listesinde kendisine yer buldu. Henüz platformda Love and Leashes sinemasını izlemediyseniz, şimdi denemenin tam zamanı olabilir. Park Hyun-jin'in yönettiği Kore filmi, Gyeowool'un webcomic Moral Sense'inin bir uyarlamasıdır. Çılgın sevişme sahneleriyle dolu şehvetli bir romantik film değildir. Ancak Film, bir adamın gizli esaret ve disiplin, tahakküm ve boyun eğme, sadizm ve mazoşizmi etrafında dönüyor.

Love and Leashes Özeti


Jung Ji-woo (Seohyun) ve Jung Ji-hoo (Lee Jun-Young) bir halkla ilişkiler firmasında çalışan meslektaşlardır. Ji-woo, iş arkadaşı için duygular geliştirir. Ancak işler beklenmedik bir dönüş yapana kadar duygularını ifade etmez. Benzer adları nedeniyle Ji-hoo'ya yönelik bir paket alır. Pakette bir köpek tasması olduğu için Ji-hoo, ona S&M (teslimiyet ve mazoşizm) müstehcenliğini ve itaatkar bir rol oynamayı sevdiğini açıklar. Ji-woo'nun fetişi hakkında herhangi bir yargıda bulunmamasına şaşıran Ji-hoo, onun baskın mı yoksa 'efendisi' mi olacağını, ancak cinsel ilişkiye girmediğini sormasına şaşırır.

 

Ji-woo ve Ji-hoo, sadece arzularını değil, aynı zamanda meraklarını da ifade etme ve yerine getirme konusunda harika bir ekran koordinasyonu gösteriyor. Love and Leashes romantik bir komedi olmayı hedeflese de, hafif anlardan yoksundur ve kahkahalarla dolu bir komedi yaratmayı başaramaz. Bununla birlikte, diğer K-dizileri gibi, takdire şayan bir şekilde seçimi, bir seçim yapma hakkını, ayrıca rıza ve tercihi tartışıyor.

Filmi henüz izlemeyenler fulltimehdfilmizle.com sitesinden kesintisiz olarak izleyebilir. 2022 yapımı film ayrıca buradan 4k film izle sayfasından 4k kalitesi ile izleniyor.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Profesyonel Make Up Uzmanı Şeyma Karakut: Makyajın Büyülü Dokunuşu
Profesyonel Make Up Uzmanı Şeyma Karakut: Makyajın Büyülü Dokunuşu
YÖK'ten yurt dışı eğitim uyarısı
YÖK'ten yurt dışı eğitim uyarısı