Yaş Manyetik Tambur

Yaş Manyetik Tambur
Yaş Manyetik Tambur News Tanıtım
Bu içerik 421 kez okundu.

Yaş Manyetik Tambur

 

Yaş tambur ayırıcılar, manyetik olarak hassas metalleri diğer manyetik olmayan malzemelerden ayırmak ya da değişik manyetik duyarlılığa sahip 2 metalik malzemeyi ayırmak için kullanılır. Yaş manyetik tambur ayırıcı, yarı dolu bir manyetik tambur, bir besleme odası, bir atık cevher oluğu ve bir tahrik ünitesinden oluşur. Manyetik tambur ayırıcılar, tambur hızını ve manyetik alan gücünü kullanarak ayırma kalitesini artırır. Tambur ayırıcı 'ün manyetik alan gücü B.A.S. Laboratuvarda belirlenir. Islak tamburlu seperatörlerde aktif bölgeye 900 Gauss ile 5000 Gauss arasında değişen basınçlar uygulanabilir.

 

Yaş tamburlu ayırıcılar için bastr.com endüstri standartlarını belirler. Manyetik devre tasarımı ve katı/sıvı ayrımındaki en son gelişmeleri ve ıslak tamburlu ayırıcıların tasarımında uzun yılı aşkın deneyime sahiptir. Yaş manyetik tambur ayırıcıya manyetik devre tasarımı ve yapısal malzemelerdeki yenilikler uygulandı. Bu, minimum aşınma, yıpranma ve bakım ile maksimum manyetit i geri elde etme sağlar. Manyetik devreler, tank tasarımları ve silo tasarımları ayrıca tahrik sistemlerindeki iyileştirmeler, metal performansında ve çalışmasında daha fazla iyileştirmeye yol açmıştır.

 

Yaş Manyetik Tambur Özellikleri

 

l Sektördeki En Güçlü ve Verimli Mıknatıslar

l Paslanmaz Çelik Kaplamalı Mıknatıslar

l Tek Parça Paslanmaz Çelik Silindir

l Kapağı Korozyona Dayanıklı Paslanmaz Çelik veya Alüminyum Uç Kapaklar

l Kendinden Ayarlı Bilyeli Rulmanlar

l  Kolay Kullanım Çift sıra burçlar

l  Basit konum ayarı sağlar kurulum modüler su deposu

l Olması gereken genişlikte çıkıntı

l Dolgun ses girişleri kısmı

l Uygun ​​fiyat

l  Yüksek güçlü toprak mıknatısları

Yaş manyetik tambur ayırıcı, manyetit konsantrasyonunu arttırma sürecindeki en önemli kısımdır. Birincil manyetit her zaman ıslak silindirik ara parçalarla doldurulur. Bir dizi ıslak rulo manyetik ayırıcı kullanarak, değirmen beslemesini tipik olarak %65'in üzerinde mıknatıslara yükseltirsiniz.

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Profesyonel Make Up Uzmanı Şeyma Karakut: Makyajın Büyülü Dokunuşu
Profesyonel Make Up Uzmanı Şeyma Karakut: Makyajın Büyülü Dokunuşu
YÖK'ten yurt dışı eğitim uyarısı
YÖK'ten yurt dışı eğitim uyarısı