Reklam

İzmir'i korkular üzerinden istismar ettiler

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İzmir'de Cumhur İttifakı’nın ilk ortak mitinginde konuştu.

İzmir'i korkular üzerinden istismar ettiler
İzmir'i korkular üzerinden istismar ettiler hande
Bu içerik 132 kez okundu.
Reklam

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İzmir'de Cumhur İttifakı’nın ilk ortak mitinginde konuştu.

Erdoğan'ın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

Son bir yılda dördüncü defadır İzmirli kardeşlerimle hasret gideriyorum. İnşallah zeferi kutlamak için tekrar geleceğiz. Bugün MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli ile huzurluranızda olduk. Bizimki Cumhur İttifakı'dır. Buraya çok önem verdiğimiz için ilk ortak mitingi İzmir'de yapıyoruz. Bizim bu birlikteliğimiz pazara kadar değil mezara kadar sürer. Türk siyasetinin en dirayetli siyasetçisi olarak gördüğüm Sayın Bahçeli ile birlikte tuzakları birer birer bozarak yolumuza devam ediyoruz. Sayın Bahçeli'ye ve MHP'ye gönül vermiş tüm kardeşlerimize bugüne kadar sergiledikleri asil duruş için şükranlarımı sunuyorum. 

"KÖRFEZE BAKIN, BU KOKUYU YOK EDEBİLDİLER Mİ?"

İzmir'i hasbi bir muhabbetle seviyoruz. Birileri çıkmış terör örgütünün desteğiyle bu şehirde kendine yol açmaya çalışıyor. İzmir için dişe dokunur tek bir hizmeti olmayanlar bu şehri yıllarca belli korkular üzerinden istismar ettiler. Şimdi gösterdikleri aday da böyle bir aday. Onlardan buraya hiçbir fayda gelmez. İzmir'in körfezine bakın bu kokuyu yok edebildiler mi?


Bunların dile getirdikleri korkulardan hangisi doğru çıktı? İnsanımızın giyimine mi karıştık? 17 yıldır iktidardayız. Herkes istediği gibi giyiniyor. Şu anda inanıyorum ki, bu kerdeşlerim en güzel cevabı veriyorlar.

"ADAYLIK İCAZETİNİ KANDİL'DEN ALMIŞTIR"

Bu seçimlerde İzmir'e bir büyükşehir belediye başkanı adayı gösterdiler, bu aday CHP'nin adayı değildir. Bu kişi bizatihi Kılıçdaroğlu'nun kendi adayıdır. Her yönüyle örtüşüyor. Yalansa yalan, iftiraysa iftira. Adaylık icazetini Kandil'den almıştır. Bu adayın İzmir'e hizmet etmek gibi derdi yok. CHP'nin Buca adayını son anda değiştirmesinin sebebi de İzmir'e sadece rant anlayışıyla yaklaşıyor olması. İzmirlileri umursamıyorlar. Amaçları belediye yönetimini bölücü örgüte teslim etmek. Bölücü örgütün emrindeki partinin eş başkanı bu gerçeği zaten açıkca itiraf etti. 

"KİMİN KİMİ DESTEKLEDİĞİ BELLİ DEĞİL"

31 Mart bir beka mücadelesinin adıdır. Bu beka mücadelesini biz kazancağız inşallah. Bölücü terör kontenjanından İzmir'de de çok isim var. Geçmişte İzmir'deki her seçimde aday gösteren parti 31 Mart'ta niye listelerde görünmüyor. Bu seçimde CHP adına yarışıyorlar. İzmir'de ve diğer pek çok yerde kimin kimi desteklediği belli olmayan bir ittifaktan ülkeye hayır gelir mi? Sizlerden bu maskeli baloyu 31 Mart'ta sona erdirmenizi bekliyorum. Cumhuriyetin sadece adını kullanıp, istikbalimize de istiklalimize de saygısı olmayanlara dersini bu seçimde vereceğinize inanıyorum. İzmir ibreyi tersine çevirecek.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık