Künye

ÖNETİM YERİ ADRESİ
AYAZ GAZETECİLİK VE MATBAACILIK A.Ş

Eski Cami Mah. 29. Sokak. No:45 Kat:4

Salihli/Manisa

 Tel: 0236 734 27 32

Mail: vsagdic@gmail.com

SORUMLU MÜDÜR

Nedim TOSUN
mail: ntosun@haberayaz.com

EDİTÖRLER

Meltem SÖZEN                             Nermin  KIZILCA                            Murat SEZİN
 mail: msozen@haberayaz.com         nkizilca@haberayaz.com      msezin@haberayaz.com

Melike ÖZTÜRK                             Latif YEDİAYLIK                        Muharrem ASLAN
mail: mozturk@haberayaz.com        lyediaylik@haberayaz.com       maslan@haberayaz.com

GECE VARDİYASI EDİTÖRÜ

Ramazan  ELKATMIŞ
mail:  relkatmiş@haberayaz.com

REKLAM REZERVASYON

Cansu ÖZGEN
mail: reklam@haberayaz.com

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
basin@haberayaz.com

HUKUK DANIŞMANI

Av. Murat YILDIRIM – hukuk@haberayaz.com

ALTYAPI ve TEMA
Newsmag teması ile WordPress 4.8.4.

Bilgi ve Destek Hattı
0850 432 85 65

Servis Yer Sağlayıcı
Esentepe Mahallesi, Esentepe Mah. Büyükdere Cad,
Metrocity AVM No:171, 34394 Şişli/İstanbul

UYARI
Haberayaz.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı AYAZ Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.”

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2018 Haberayaz.comtüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif Hakları Haberayaz.com’a aittir. Haberayaz.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Haberayaz.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
Haberayaz.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Haberayaz.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Haberayaz.com However, sometimes the Haberayaz.com uses third parties to process your information. Haberayaz.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Haberayaz.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Haberayaz.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Haberayaz.com and its services. When you use Haberayaz.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Haberayaz.comcookies section of our full Privacy Policy.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deprem sonrası deniz taştı
Deprem sonrası deniz taştı
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler