Reklam

Tokat Ev Ekmeğinin Adresi

Yöresel ürünlerin oldukça revaçta olduğu günümüz dünyasında, insanlar sağlıklı ve organik besinlere yönelmiş durumda.

Tokat Ev Ekmeğinin Adresi
Tokat Ev Ekmeğinin Adresi reklam
Bu içerik 322 kez okundu.
Reklam

 

Yöresel ürünlerin oldukça revaçta olduğu günümüz dünyasında, insanlar sağlıklı ve organik besinlere yönelmiş durumda. Sağlıksız ve yanlış koşullarda ürünlerin üretildiğini fark eden insanlar, daha organik olan ürünlere ulaşmak için çaba harcamaktadır. Özellikle ev ekmeği ve bal konusunda sıkıntı çeken insanlar yoresinden.com sitesini ziyaret ettiğinde, aradıkları pek çok ürünü yerinden ve taze şekilde temin edebileceğini görecektir.

Doğal Mayalı Ekmekler

Doğal mayalar kullanılarak yoğrulan hamurun dinlendirilmesi çok önemlidir. Ekmek hamuru ne kadar dinlenir ise o kadar lezzetlenir. Bu yüzden tokat ev ekmeği üretilirken asla katkı maddesi kullanılmaz ve organik maya eşliğinde ekmek dinlenmeye ve mayalanmaya bırakılır. Yeterince mayalanan ekmek hamuru, bezeler halinde yoğrulur ve odun ateşi ile ısınmış taş fırınlarda, geleneksel yöntemler baz alınarak pişirilir ve servis edilir. Şirket, her gün taze ekmekler pişirmekte ve müşterilerine en hızlı şekilde ulaştırmayı hedeflemektedir.

Müşteri Memnuniyeti

150 Lira’nın üzerinde yapılan alışverişlerde, bedava kargo imkanı sunan sitede tokat ev ekmeği fiyatları kaç adet alacağınız üzerine değişmektedir. Organik yöntemler ile hazırlanan ekmeklerin, paketlenmesi ve sizlere sunulması da oldukça sağlıklı yöntemler kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Müşteri memnuniyeti konusunda tam not almak isteyen şirket, organik ürünlerin incelenebilmesi için de sitelerinde belgeler bulundurmaktadır. Müşterilerinden yapılan geri dönüşler incelendiğinde, ekmeklerin oldukça taze ellerine ulaştığı ve çok iyi şekilde paketlendiği görülmektedir.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık