Reklam

Hızlı ve Garantili Teknik Servis Hizmeti

Hızlı ve Garantili Teknik Servis Hizmeti

Hızlı ve Garantili Teknik Servis Hizmeti
Hızlı ve Garantili Teknik Servis Hizmeti reklam
Bu içerik 228 kez okundu.
Reklam

 

Türkiye piyasasında satış yapan en büyük bilgisayar üreticilerinden olan Asus teknik servis hizmeti Türkiye'nin dört bir yanındaki müşterilerine en kısa sürede ulaşıyor. Kendisi ile iletişime geçen müşterilerine anlık olarak saha elemanlarını yönlendiren firma alanlarında uzman ve eğitimli personelleri ile sorunu kısa sürede çözüyor. Müşteri memnuniyetine de büyük önem veren gelişimin buradan geçtiğine inanan Asus servis hizmetleri sonrası memnuniyet puanlama işlemi için müşterilerini arayarak anket yapıyor. Türkiye geneli binlerce personele sahip olan firma personel alımı yaparken iş niteliğine bakarken alım yapıldıktan sonra ise çalışanlarına kişisel gelişim eğitimleri aldırıyor.

Servis Hizmeti Nasıl Yapılıyor?

Müşterileri ile farklı platformlar aracılığı ile iletişim kuran firmaya ulaşan müşterilerden sorunun ne olduğu hangi il, ilçe ve adres gibi bilgiler alınıyor. Bu bilgiler ışığında müşteriye verilen randevu saatinde personellerini adrese yönlendiren Asus notebook servisi hizmetinde personeller sorunun inceledikten sonra eğer sorunun çözümü kolay ise oradan sorun gideriliyor. Ancak parça değişimi gerekiyorsa notebook servis bayisine getiriliyor. Parça değişimi de yapan teknik servis elemanları müşterinin isteğine göre parçayı dışarıdan veye kendisinden temin daha uygun fiyatlara temin ederek notebook teknik servis hizmetimi tamamlıyorlar.

Servis Hizmeti Ücretli Mi?

Alınan ürünlerin 2 yıl garantisi vardır. Bu süre içerisinde yaşanılan sorunlarda servis hiçbir ücret almıyor. Ancak bu süre içerisinde yaşanılan sorunlarda yapılacak parça değişimlerinde ücret alınıyor. Garanti süresi bitiminde dahi yapmış olduğu servis hizmetinde firma piyasaya göre oldukça düşük ücretler karşılığında hizmet sağlıyor.

Nasıl İletişim Kurabilirim?

Müşterileri ile iletişimini web adresini üzerinden kuran firmanın tüm bilgilerinin ve hizmetlerinin bulunduğu bu adresi müşterilere firmayı tanıma ayrıcalığı tanıyor. Web adresinde bulunan canlı destek birimi ve yine burada bulunan telefon numarası üzerinden 7/24 Whatsapp hattı ile de hizmet talebi alan firma kendisine ulaşan taleplere saniyeler içinde cevap vererek müşterilerinin güvenini kazanıyor. Web adresinde teknik destek talep formu da bulunan firma 81 ile de sağladığı teknik destek hizmeti ile Türkiye'nin en geniş alanda hizmet veren firması konumunda bulunuyor.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık