Reklam

Medyum Saliha Hanım'dan Aşık Etme Duası

Herşeyin Allahtan geldiğini bilenler duanın gücüne ve etkisine inanırlar. Medyum Saliha hoca da kendisine verilen bu yeneteğin bir hediye olduğunun farkında olduğu için kişilere dualar ile yardım etmektedir.

 Medyum Saliha Hanım'dan Aşık Etme Duası
 Medyum Saliha Hanım'dan Aşık Etme Duası reklam
Bu içerik 309 kez okundu.
Reklam

 


Herşeyin Allahtan geldiğini bilenler duanın gücüne ve etkisine inanırlar. Medyum Saliha hoca da kendisine verilen bu yeneteğin bir hediye olduğunun farkında olduğu için kişilere dualar ile yardım etmektedir.

 

Özellikle aşık etme duası ile bir çok danışanına yardım eden medyum Saliha hoca bu dua için özel bi ritüek takip edilmesi gerektiğini belirtmektedir. Buna ek olarak aşık etme büyüsü için kişiye özel bir tılsım hazırladığını belirten medyum Saliha hoca, bu noktada tılsımı hem kendisinin hem de danışanının ritüele bağlı olarak okuması gerektiğini belirtmektedir.

Aşık etme duasıveya Aşk büyüsü ile danışanlarının sevdiklerine kavuşmasını sağlayan medyum Saliha hoca bir çok evliliğin altında yatan gerçek etkenin dua olduğunu belirtmektedir. Aşık etme duası ile kişinin danışanına en güzel şekilde aşık olmasını sağlayan medyum Saliha hoca yanı zamanda evliliğe giriş sürecinin de sıkıntısız geçmesini sağlamaktadır. Medyum Saliha'nın sitesinde Bağlama büyüsü bilgileri de bulunuyor.

Aşık Etme Duası Etkisi


Öncelikle her dua kişiye özel dikilmiş ıyafet gidibir. Bu yüzden kişiye öze olmalıdır. Nitekim bir danışanın aşık olduğu kişiye kavuşamamasının sebebi başkayken bir başka danışanın aşık etmek istediği kişiye kavuşamamasının sebebi ise başkadır. Medyum Saliha hoca aşık etme duası için öncelikle kavuşamama sebebinin ne olduğunun bilinmesi gerektiğinin üzerinde durulması gerketiğni belirmektedir. Örneğin bir kişi kendisine aşık olmasını istediği kişi tarafından güzel görülmeyebilir. Böyle bir durumda aşık etme duası güzellik duası ile desteklenmelidir.

 

Aşık etme duası tesir edebilmesi için özel tıslımların duaların içine girmesi gerekir. Bu ise ancak ilme sahip olan kişiler tarafından yapılabilir. Ancak tılsımların olmadığı dualar tesirini yeterince göstermeyecektir. Ayrıca aşık etme duası istenilen mevsime ya da aya göre bazı ritüeller gerektirebilir. Örneğin bahar ayında gelen bir aşık etme duası için ağaçların çiçek açma mevsimi beklenebilir ya da kış aylarında gelen bir aşık etme duası için havaların yağışlı olduğu dönemler beklenebilir.

Aşık Etme Duası Duası Yapan Kişi


Öncelikle duayı yapacak olan hoca sürekli bir arınma halinde olmalıdır. Medyum Saliha hoca ise düzenli olarak kendisi için ruhsal arınma ritüelleri düzenlemektedir. Buna ek olarak oruç ritüelleri ile kalp ve zihin zindeliğini koruyan medyum Saliha hoca dualarının kabul olması için her zaman kendi maneviyatına dikkat etmektedir. Aşık etme duası için duayı yapacak olan kişide aynı zamanda ilim bulunması gerekmektedir. İlim sahibi olmayan isimler etkili duaların ve tılsımların neler olduğunu bilmediği için faydasız dualardan öteye geçemeyecektir. Medyum Saliha hoca ise danışanları için verdiği duaları her zaman tılsımlar ve özel dualar ile bezemektedir ve bağlı olduğu ritüele uygun olarak yapmaktadır.

 

Aşık etme duası için duayı yapacak olan hoca olması gereken bir diğer özellik ise cinler ile muhattab olabilmesidir. Çünkü onlardan aldığı haber ile hedef kişinin bir kadında aradığı özelliklerin neler olduğunu doğru olarak öğrenebilmektedir. Böylece danışan her ne kadar yanlış bilgi versede medyum Saliha hoca doğru bilgileri esas kaynaktan aldığı için duası kısa sürede etki gösterecektir.

Aşık etme duası için hocada olması gereken son özellik ise danışan ile doğru iletişim kurabilmektedir. Danışanın kalbindeki esas değeri bilmeyen hiç bir hoca etkili bir dua yazamaz. Danışanın esas niyetinin iyi mi yoksa kötü mü olduğunu yüz yüze gelmeden dahi anlayabilen medyum Saliha hoca böylece danışanın gönlüne göre bulmasını çok daha kolay bir şekilde çözüme kavuşturmaktadır.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık