Reklam

ERP Testlerinin Önemi Nedir?

ERP (Energy-RelatedProducts), Avrupa birliği tarafından enerji tüketen cihazların enerji verimliliğini kontrol etmek için yayınladığı yönetmeliktir.

ERP Testlerinin Önemi Nedir?
ERP Testlerinin Önemi Nedir? Bazkriz
Bu içerik 102 kez okundu.
Reklam

ERP (Energy-RelatedProducts), Avrupa birliği tarafından enerji tüketen cihazların enerji verimliliğini kontrol etmek için yayınladığı yönetmeliktir. Kullandığımız ürünler, tasarımından geri dönüşümüne kadar geçen süreçte çevresel etkilere sahiptir. Avrupa birliği denetleyicileri ürünün tasarım aşamasında, gerekli düzenlemeler yapıldığında bu çevresel etkilerin %80 oranında azalacağını belirtiyor. Bu nedenle bilim insanları, daha az enerji tüketen çevre dostu ürünler tasarlamak üzerine çalışmalar yapıyor ve tüketicilerin hizmetine sunuyor.

ERP Hangi Cihazları Kapsar?

ERP, enerji tüketen veya tüketimi etkileyen tüm ürünleri kapsar. Ev aletleri, ısıtma sistemleri, yalıtım ürünleri, aydınlatma ürünleri gibi birçok ürün ERP kapsamındadır ve ERP testleri yapılarak belgelendirilmelidirler. Günümüzde çevresel etkileri düşünüldüğünde enerji testleri oldukça önem kazanmaktadır. Birçok firmadan bu konuda destek alınabilir. EUROLAB bu firmalar arasında hizmet kalitesi ile öne çıkıyor. EUROLAB, ERP testi yaptırmak isteyenlere uzman kadrosu ve uluslararası tanınırlığa sahip laboratuvarları ile kaliteli bir hizmet sunuyor.

ERP Testleri Nasıl Yapılır?

ERP testleri birçok farklı prensibe sahiptir. Yönetmelikler ile belirlenen tüm şartlar akredite laboratuvarlarda gerçekleştirilen testler ile incelenir. Ürünlerin gerekli standartlara uygunluğu belirlendikten sonra, ürün CE belgesi alabiliyor. EUROLAB sizlere, kuzey Amerika için enerji verimliliği testi, Avrupa için enerji verimliliği testi, Çin enerji etiketi, Asya pasifik için enerji verimliliği testi, Singapur yeşil etiketi ve daha fazlası için hizmet sunmaktadır. Bu testler konusunda yardım almak ve belgelendirme aşamaları için firmayla iletişime geçebilirsiniz. Sizlere uzman kadrosuyla detaylı bir bilgilendirme yapıyorlar.

 

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık