Reklam

Eskişehir Ekspres

Eskişehir Ekspres

Eskişehir Ekspres
Eskişehir Ekspres reklam
Bu içerik 145 kez okundu.
Reklam

 

Eskişehir gündeme dair güncel, ekonomi, spor, asayiş, siyaset, ilçe-bölge ve eğitim kategorilerine ulaşabileceğiniz tüm haberler www.eskisehirekspres.net sitesinde yer almaktadır. En hızlı şekilde Eskişehir haber sayfalarına ulaşabileceğiniz, doğru bilgilere erişebileceğiniz haber sitesidir. Haberlerin dışında yaşamın içinden görebileceğiniz videolar ve resimler bulunmaktadır. Gündemde olan en çok izlenilen Eskişehir haberlerini ayrı bir sayfada izlemeniz mümkün. Ana sayfa kısmında aşağıya indiğiniz zaman günün özeti adlı yer bulunmaktadır. Bu kısımda gün içerisinde olup biteni en hızlı şekilde öğrenmeniz sağlanır. Önemli olan ve öne çıkmış haberleri burada görebilirsiniz.

Site kullanım açısında sade olup kategorilere erişmek içinde kolaylık sağlanmaktadır. Her kategori kendi arasında ayrılmış ve haberler bunlara göre şekillendirilmektedir. Genel olan haberler dışında yaşam, teknoloji, seçim, hava ve trafik, sağlık, sanat ve infografik kategorilerde bulunmaktadır. Buradan merak etmiş olduğunuz tüm haberlere ulaşım sağlamanız, güncel olan haberleri takip etmeniz sağlanıyor. Eskişehir haberleri takip ederken ayrıca ana sayfa kısmından siteye ait olan Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarını takip ederek siteye eklenen haberlere daha hızlı ulaşım sağlarsınız. Siteye giriş yapılan haberler sosyal medya hesaplarında yayımlanarak Eskişehir halkına daha çabuk ulaşmaktadır. Sosyal medya hesapları altında güncel olarak tutulan Lig tablosu da yer almaktadır. Takımların puanlarını güncel olacak şekilde Eskisehirekspres sitesi üzerinden yayımlanmaktadır.

Eskişehir’de olup biteni hemen öğrenmek istiyorsanız Eskişehir son dakika başlık kısmından en son girilen haberleri görebilirsiniz. Sitenin göz yormayacak şekilde oluşturulması ve ziyaretçileri okurken rahatsız edebilecek sorunların önlemlerinin alınması diğer haber sitelerine göre daha avantajlı olarak öne çıkartmaktadır. Ayrıca ana sayfa kısmında Eskişehir namaz vakitlerini öğrenebileceğiniz bir görsel bulunmaktadır. Buradan istediğiniz namaz vaktini öğrenebilmektesiniz. Eskişehir’e ait olan ve önemli olan kişilerin biyografilerini bulabileceğiniz ayrı bir alan oluşturulmuştur. Buradan da kişilerin yaşantılarını öğrenebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz. Eskişehir Ekspres sitesinde yayımlanmış olan tüm haberlerin hakkı saklı tutulmaktadır. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz ve kopyalanamaz. Site içerisinden haber alındığı takdir de mutlaka kaynak belirtilmesi gerekmektedir. Eskişehir son dakika haberleri için siteyi takipte kalabilirsiniz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık