Muhammet Enes Hangi Radyolarda Program Yaptı?

Özellikle son zamanlarda genç radyocular sektörde birer yıldız gibi parlamaya başladı. Genç radyocular yaptıkları programlarla, röportajlarla dinleyicileri radyolara kilitlemeyi başarmaktadırlar.

Muhammet Enes Hangi Radyolarda Program Yaptı?
Muhammet Enes Hangi Radyolarda Program Yaptı? reklam
Bu içerik 1046 kez okundu.
Reklam

Genç Radyocu Muhammet Enes

Özellikle son zamanlarda genç radyocular sektörde birer yıldız gibi parlamaya başladı. Genç radyocular yaptıkları programlarla, röportajlarla dinleyicileri radyolara kilitlemeyi başarmaktadırlar. Bu sektörde son zamanlarda yaptığı işiyle adından övgüyle bahsettiren, yıldızı parlayan, farklı radyo kanallarında görev yapan, genç radyoculardan biri de Muhammet Enes’tir.

Muhammet Enes Kimdir?

Muhammet Enes 14.06.1996 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Genç radyocu 2014-2017 yılları arasında özel radyo ve televizyonculuk okuyarak başarılı olmuş ve aldığı eğitim sonucunda sertifika almıştır. Aldığı sertifikanın hakkını vererek farklı radyo kanallarından teklif ve görev almıştır.

Muhammet Enes yaptığı radyo programları ile tüm yaş kitlelerine hitap etmekte ve duygularına tercüman olmaktadır. Ancak genç radyocu dinleyicilerinin beğenilerini özel hayatı ile değil yaptığı radyo programları ile kazanmak istemektedir.

Muhammet Enes Hangi Radyolarda Program Yaptı?

Muhammet Enes aldığı eğitim ve sertifikanın hakkını vererek farklı radyo programlarında görev almıştır. Genç radyocu yerel bir radyo kanalı olan İstanbul'un Sesi radyosunda görev yaptı. Şuan ise Star Artı FM radyosunda görev yapmaktadır. Genç radyocu etkileyici sesi, muhteşem tonlaması ile dinleyicileri radyo başına kilitlemektedir. Muhammet Enes yaptığı radyo programlarına okuduğu şiirler ile birçok dinleyicinin duygularını da tercüman olmaktadır. Yaptığı programlar ile dinleyicilerine pozitif enerjisini de aktarmaktadır. Sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanan genç yetenek yaptığı programlardan bazı kesitleri de sayfasında paylaşmaktadır.

 

https://www.instagram.com/muhammetenesofficial/

 

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
Burak Kalfa  Kimdir?
Burak Kalfa Kimdir?