Reklam

Mitsubishi Eclipse Cross

Özenle tasarımı ile dikkatleri üzerine çekecek olan otomobil Eclipse Cross dinamik ve özgün yapısıyla birlikte segmentinde kendini ön çıkarmayı başarmıştır. Cupe SUV olarak piyasaya sürülmüştür ve kısa zamanda toplumun ilgisini üzerine çekmeyi başarmıştır.

Mitsubishi Eclipse Cross
Mitsubishi Eclipse Cross reklam
Bu içerik 303 kez okundu.
Reklam

 

   Özenle tasarımı ile dikkatleri üzerine çekecek olan otomobil Eclipse Cross dinamik ve özgün yapısıyla birlikte segmentinde kendini ön çıkarmayı başarmıştır. Cupe SUV olarak piyasaya sürülmüştür ve kısa zamanda toplumun ilgisini üzerine çekmeyi başarmıştır.

   Mitsubishi, geçtiğimiz sene Renault-Nissan Ortaklığı'na dâhil oldu. Yani Japon üretici, bundan sonra modellerini bu ikiliyle birlikte geliştirecek. Konuğumuz olan Eclipse Cross, markanın son "%100 Mitsubishi" ürünü olmanın yanı sıra yeni tasarım dilinin kullanıldığı ilk otomobil olma özelliğine sahip.

4.4 metre dolaylarındaki boyutları ve 163 bg gücüyle son derece kalabalık bir segmente, yani C-SUV kategorisine adım atan Eclipse Cross kabiliyetli motoru, ayrıştırıcı tasarımı, off-road kabiliyetleri ve  güvenlik donanımlarıyla öne çıkıyor.

   341 litre bagaj yükleme hacmine sahiptir. Otomobilin arka yaşam alanında oturma pozisyonu, diz mesafesi ve diz yüksekliği bakımından arka kısımda oturanlar için memnuniyet verici şekilde tasarlanmıştır. Ön iç malzemeleri yumuşak ve estetik plastik kullanılmıştır. Aracın göstergeleri analog olarak tasarlanmıştır. Analog göstergenin ortasında renkli tasarlanmış yol bilgisayarı vardır. Mitsubishi yetkili servisi Güneri Motors da dilediğiniz zaman inceleme ve bilgi alma imkanına sahipsiniz. Direksiyonu 3 kollu olarak tasarlanmış, sol tarafında müzik sistemini ve telefonu kontrol edebilecek tuşlar konumlandırılmıştır. Direksiyonun sağ tarafında ise hız sabitleyici vardır. Güneri Motors yetkili servisinde sahip olduğunuz Eclipse Cross model aracınızın periyodik bakım ve onarım işlemlerini devamlı yaptırmanız ile birlikte ve uzun süre servis garantisi altında aracınızı konforlu ve güvenle kullanabilirsiniz.

   Mitsubishinin 2020 yılındaki pazarlama alanında sahip olduğu modellerin başında bu sene Eclipse Cross’un olması muteberdir. Devamında üretiminden tarzına ve hitap kitlesine kadar tüm özellikleri baz alındığında Pick-up segmentinin Lideri L-200 ile satış oranı konusunda yarışması söz konusu dahi olabilmektedir. Mitsubishi Eclipse cross ile herkes kaliteyi ve konforu beraber kullabilmektedir ve bir de eğer Mitsubishi servis olarak başarılarla dolu geçmişe sahip Mitsubishi Güneri Motors Otomotivden hizmet alıyorsanız aracınızın tüm ihtiyaçlarını karşılamış olacaksınız. Böylece hep beraber Eclipse Cross’a özgün slogan olan ‘’Hayatın Tozunu Attır’’ ifadesini söylemenin tam da zamanıdır diye düşünüyoruz…

Birazda Eclipse Cross’un başarılarına göz atalım:

  • 2018 En İyi Tasarım Ödülü
  • 2018 Almanya Off Road ödüllerinde Crossover kategorisinde 1.lik Ödülü
  • 2019 Japon Otomobil Araştırmacıları (RJC) tarafından Yılın Otomobili Ödülü vb. başarılara sahip Eclipse Cross ile yollar daha keyifli...

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık