Reklam

Dado Style: İnancın M arkası

Dado Style: İnancın M arkası

Dado Style: İnancın M arkası
Dado Style: İnancın M arkası reklam
Bu içerik 1129 kez okundu.
Reklam

 

Türk kadın modasının en marjinal markalarının başında gelen Dado Style, toplumda gördüğü karşılık ile yükseliyor. Markanın şaşırtıcı başarı hikayesi, modaya yatırım yapmak isteyen genç moda tasarımcıların inancını arttırıyor.

 

 

2017 yılında Merter’de kurulan Dado Style, kendi tasarımlarını toptan olarak satışa sunuyor. Ülke içinden gelen tekliflerle birlikte Ortadoğu ve Avrupa pazarından da markanın ürünlerine yüksek sayıda talep geliyor.

 

Dado Style, bir inancın markası, benim inancımın. Olmaz diyenlere inat devam edilen, rakipler büyük denerek engellenmek istenen, ancak tüm olumsuz görüşlere rağmen sektöre girip tutunan bir marka” diyen Dima Aslan, markalaşmaya giden süreci şöyle anlatıyor:

“1987 yılında doğdum. Lise yıllarımdan itibaren modaya ve tasarıma ilgi gösterdim. Yurtdışında moda tasarımcılığı eğitimi aldım. Şam Sanat Kursu’nda oldukça faydalı zamanlar geçirdim. Kendim ve ülkem için bir şeyler yapmam gerekiyordu. 2014 yılında dönme kararı aldım. 3 yıllık altyapı çalışmalarından sonra Dado Style markasına can verdim. Bu süreçte olmaz, yapamazsın diyenler elbette çok oldu. Ancak hem tasarımlarıma hem de genç ekibimin hayal gücüne güveniyordum”

Dado Style, Moda Severlere Saygı Duyuyor

Dado Style, başarısını elbette tasarımlardan alıyor. Zarafet, asalet, etnik, otantik, sade, şık, parıltılı ürünlerle hizmet veren marka her bir ürün için özgünlük çalışması yapıyor. Hiçbir yerde olmayan ve daha önce denenmemiş modeller sunan Dado Style, müşterilerine yaklaşımı ile de başarısını katlıyor.

Hem mağazasında hem de diğer iletişim kanalları üzerinden gelen soruları sabırla cevaplandıran pazarlama uzmanları, desteklerini sipariş sonrasında da devam ettiriyor. Kargo ya da gümrük aşamasında meydana gelen aksaklıklara derhal müdahale eden firma müşterilerinin haklarını sonuna kadar koruyor. Dado Style, sorumlu davranışı ile yabancı müşterilerin de güvenini kazanıyor. Ve onların hamleleri markanın ihracat rakamlarını önemli seviyelere getiriyor.

 

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık