Arda Turan ve Ümit Özat Instagram'da Buluştu

Arda Turan ve Ümit Özat Instagram'da Buluştu

Arda Turan ve Ümit Özat Instagram'da Buluştu
Arda Turan ve Ümit Özat Instagram'da Buluştu reklam
Bu içerik 766 kez okundu.
Reklam

 

Bir Süre Fenerbahçe'nin kaptanlığını yapan Ümit Özat Instagram canlı yayınında Arda Turan ile buluştu. Ümit Özat, Arda Turan ile başlattığı canlı yayında oyuncuya pek çok sorular yöneltti. 1xbet Ümit Özat, Arda Turan'a "Fenerbahçe'ye transfer olmayı hiç düşündün mü? Fenerbahçe'de oyuncu olur musun?" sorusunu sordu. Arda Turan sık karşılaştığını belirttiği bu soruya, "Fikrimi daha önceki sorularda da söyledim. Bana sorarsanız herkes kendi tarafında güzel" cümleleri ile yanıt verdi.

Ümit Özat Canlı Yayında

1xbet giriş Futbolculuk kariyeri Fenerbahçe'de gerçekleştiren, Fenerbahçe formasını giyen ve sarı-lacivertli takımına bir süreliğine kaptanlık da yapan Ümit Özat, sosyal medya hesabı üzerinden, başarılı oyuncu Arda Turan ile canlı yayında buluştu. Pek çok kişi tarafından izlenen yayında ikili güzel sohbetler gerçekleştirdiler.

Arda Turan: "Benim Fikrim Sabittir"

1xbet giriş  Ümit Özat canlı yayın esnasında Arda Turan'a "Fenerbahçe'den transfer teklifi gelse gider miydin? Ben gitmez diyerek oyumu kullanıyorum. Arda artık tamamen Galatasaray ile özdeşleşmiş durumda." dedi. Arda Turan ise bu cümlelere "Ben bu konudaki fikrimi daha önceden de belirttim. Benim fikrim sabittir." açıklamasında bulundu.

Rekabet İçinde Çok Güzeliz

Ümit Özat'ın "Aziz Yıldırım'ın dile getirdiği 1 saatte Arda'yı ikna ederim sözleri için ne düşünüyorsun?" 1xbet giriş sorusunu da yanıtlayan Arda Turan "Herkes kendi olduğu tarafta güzeldir. Rekabet içerisinde hepimizin çok daha güzel olduğumuzu düşünüyorum" dedi. 1xbet

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
MEÜ Tıp fakültesine kuvöz hediye ettiler
Burak Kalfa  Kimdir?
Burak Kalfa Kimdir?