Reklam

Geri Dönüşümlü Polyester İplik

Geri Dönüşümlü Polyester İplik

Geri Dönüşümlü Polyester İplik
Geri Dönüşümlü Polyester İplik reklam
Bu içerik 397 kez okundu.
Reklam

 

Dayanıklı ve sağlam yapıları ile uzun süreli kullanıma uygun ürünler imal etmenin fırsatını tanıyan polyester iplik modelleri; döşeme, perde, örme, dokuma, giysi ve ayakkabı üretiminde sık tercih edilmektedir.

 

 

İplik sektöründeki gelişmelerin ışığında elde edilen ve sektörde önemli yeniliklerin kapısını açan geri dönüşümlü polyester iplik modelleri, işlemlerden geçirildikten sonra tekrardan kullanıma sunulabilen ve bu çerçevede çevrede iplik atığı oluşmasının önüne geçen ürünlerdir.

3 denye altında 7 farklı şekilde sunulan geri dönüşümlü polyester iplikleri şu şekilde sıralayabiliriz:

75 Denye Geri Dönüşümlü Polyester İplik

75/36 ve 75/72 denye olmak üzere 2 farklı şekilde piyasaya sunulan 75 denye geri dönüşümlü polyester iplik; siyah, beyaz ve renkli olarak üretimi yapılan tekstil malzemeleridir. Kadın ve erkek giyim alanında verimli bir şekilde değerlendirilebilen 75 recycled polyester iplik, Pegasus İplik olarak tarafımızdan piyasaya ulaştırılmaktadır.

100 Denye Geri Dönüşümlü Polyester İplik

100/36 ve 100/96 olarak 2 farklı boyutta tekstil sektörüyle buluşturulan 100 denye geri dönüşümlü polyester iplik modeli, kanserojen madde içermediği için insan sağlığına herhangi bir olumsuzlukta bulunmayan ürünlerdir. Renklerin solma ve matlaşma gibi durumlar ortaya çıkarmadığı için kaliteli ürünler üretmeye fırsat tanıyan 100 denye recycled polyester iplik; renkli, siyah ve beyaz olmak üzere farklı renklerde piyasaya sürülmektedir.

150 Denye Geri Dönüşümlü Polyester İplik

150/48, 150/98 ve 150/144 olmak üzere 3 farklı şekilde üretimi yapılan 150 denye geri dönüşümlü polyester iplik; siyah, beyaz ve renkli ürünlerin imal edilmesi için sık tercih edilmektedir. Yüksek mukavemet özellikleri, kaliteli ve dayanıklı yapıları ile öne çıkan 150 denye recycled polyester iplik, 50 yılı aşkın tecrübesiyle tekstil sektörüne katkılarda bulunan Pegasus İplik tarafından üretilmektedir.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık