Reklam

Annelerin bilmesi gerekenler

Yapılan araştırmalarda annelerin bebeklerine kulaktan dolma bilgilerle baktığı görülüyor. Anneler çocuklarına nasıl bakabileceğini kabaca tahmin edebilirler ancak bebek bakmak oldukça zordur.

Annelerin bilmesi gerekenler
Annelerin bilmesi gerekenler v
Bu içerik 79 kez okundu.
Reklam

                Yapılan araştırmalarda annelerin bebeklerine kulaktan dolma bilgilerle baktığı görülüyor. Anneler çocuklarına nasıl bakabileceğini kabaca tahmin edebilirler ancak bebek bakmak oldukça zordur. Annelerin bilmesi gereken çokça bilgi vardır. Bebek sağlığını koruyun.

                Bebekler dünyaya geldiği andan itibaren her şeyi merak ederler. Bu merak duygusu öğrenmeleri için oldukça iyi bir duygudur. Bazı durumlarda bu duygu oldukça tehlikeli olabilir. Prizleri merak eden bir bebek prizleri merak edebilir. Ateşi gören bir bebek ateşi merak edebilir bebekleri bunlardan korumalıyız ama nasıl mı?

         Bilinçli anne olmak neden önemlidir?

 

                Bebeğinizin sağlığı ve geleceği için annelerin bilinçli olması ve bebeklerine bilinçli bir şekilde davranması gerekiyor. Yapılan araştırmalarda annelerin kulaktan dolma bilgilerle bebeklerine baktıkları görünüyor. Bebeklerin merakı onları büyük riske sokuyor. Merak eden bebekler neyin tehlikeli olduğunu bilmiyor, bir yerden düşmek, elektrik akımına kapılmak gibi bizlere tehlikeli gözüken olayları bebekler bilemiyor ve meraklarından tehlikeli durumlara düşüyor zarar görebiliyorlar. Bebekleri korumak ve onlara tehlikeleri öğretene kadar kısıtlamalar, önlemler almak gerekiyor.

          Çocuğumu korumak için ne yapabilirim?

 

                Kulaktan dolma bilgiler ne kadar deneyimle oluşmuş olsa da bilimsel bir gerçekliği yoktur. Doğru olup olmadığını, her bebeğe uygun olmadığını bilemezsiniz. Profesyonel destek almanız bebek bakımında şarttır. Bebeklerin sağlığını korumak konusunda profesyonel destek almanız oldukça önemlidir. Deneme yanılma yolu bir bebeğiniz var ise oldukça tehlikelidir. Tehlikeli durumlardan bebeğinizi korumak için uzmanlardan yardım alın.

            Bebek Melekleri, bebeklerin ve annelerin sağlık konularında uzaktan eğirişim ve destek modeliyle hizmet alabilecek bir e-hizmet platformudur. Bebek sahibi olan her anne babanın bilmesi gereken bilgileri sizlere sunuyoruz. Bebeğinizin geleceği ve sağlığı için bilmeniz gereken bilgileri sizlerle buluşturuyoruz. Bebeğiniz mutlu ve sağlıklı olsun.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık